Asszisztensek: Bornemissza Norbert, Szilágyi Norbert

Takács, Tóth, Germán (C), Gajdos, Kárász, Oláh, Mohl, Varga, Deák, Kóródi, Jovanovic
Cserék: Branimir, Bitó, Sóron, Andorka, Moga, Dragóner, Tóth
Vezetőedző: De Oliveira Janeiro Joao Pedro

Mursits, Takács, Berkó, Beke, Vígh, Papp. Dlusztus, Nyíri, Barna, Lénárth, Paudits
Cserék: Nagyházi, Forró, Sitku, Albert, Földi Girsik, Borsos
Vezetőedző: Németh Szabolcs

Gól: Varga (48. perc)
Sárga: Beke (15. perc); Lénárth (37. perc); Dlusztus (60. perc); Kárász (71. perc)
Piros:

I. félidő

Lénárth Tamás térfelet választott, ezért a hazai csapat kezdi a találkozót. Kék-feketében a hazai Szeged, a Dorog tiszta fehérben lépett pályára.
Elkezdődött az első félidő.

3. perc: veszélyes hazai beívelés, Kárász adta be a labdát a jobb oldalról, de Dlusztus jól helyezkedett és kifejelte a mezőnybe.

7. perc: újabb veszélyes szegedi beívelés. Ezúttal a bal oldalról érkezett a labda, Jovanovic ugrott a legmagasabbra és jól is fejelt, a játékszer a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

9. perc: szélen futtatott akciókkal veszélyeztetnek a hazaiak, ezúttal Kóródi fejelt kapura.

12. perc: az első dorogi veszélyesebb akció. Papp Máté végzett el szabadrúgást a szegedi térfél közepén, középen Dlusztus csúsztatta meg, de sajnos mellé ment.

13. perc: Meg volt az első kaput eltaláló akciónk is. Barna végzett el szögletet a bal oldalról, Dlusztus fejelt, Takács János elvetődve hárított.

21. perc: megint a bal oldalról érkezett a labda, amit Gajdos átlépett így Kóródi elé került, aki rögtön kiugratta Gajdost, a lövése azonban erőtlen lett, Mursits könnyen ölelte magához.

26. perc: újfent a bal oldal veszélyeztetett, ezúttal szabadrúgás formájában. Gajdos érkezett a labdára amit a dorogi kapuba fejelt, a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot. Maradt a 0-0!

35. perc: sérülés miatt cserélni kényszerült Németh Szabolcs, Barna Gergőt váltotta Földi Botond.

37. perc: Germán passzolt Kóródihoz, aki kiugratta Jovanovicot a 16-os jobb sarkánál, a hazaiak 77-ese egy igazítást követően középre adott, de szerencsére Lénárthot választotta aki kifejelte a labdát.

43. perc: Takács ívelt középre egy szabadrúgást, Vígh Ádámot találta meg a labdával, aki kapura csúsztatta, de Takács elvetődve védeni tudott.

45. perc: Germán végzett el szabadrúgást jó 30 méterről, kapura tűzte de Mursits a helyén volt.

3 perc hosszabbítás

Vége az első félidőnek!

II. félidő

47. perc: nagy Szeged lehetőség maradt ki, Jovanovic közeli lövését védte Mursits.

48. perc: Jovanovic ugratta ki Varga Szabolcsot aki a kapu jobb oldalába lőtt. 1-0!

50. perc: nagyon bekezdett a Szeged. Gajdos tört be a 16-oson belülre, a hosszú bal felső sarkot nézte ki magának, de Mursits nagy bravúrral hárított.

54. perc: Földi ugratta ki Vígh Ádámot aki nem fért a labdához a kapus ellökte, Szilágyi Sándor a 11-es pontra mutatott, büntető. A megítélt 11-est Paudits az égbe lőtte.

67. perc: Takács buktatásáért megítélt szabadrúgást Albert Ádám lőtte kapura, de a labda a felső léc felett hagyta el a játékteret.

70. perc: Takács vesztett labdát a saját térfélünkön, Gajdos meg is indult a kapunk felé, de Dlusztus szerencsére jókor érkezett és bele lépett a lövésbe.

77. perc: Paudits beadásából Vígh került helyzetbe, ráfordult és lőtt is de sajnos nem célzott elég pontosan és 11 méterről Takács kapusba lőtte a labdát.

78. perc: Nyíri próbálkozott lövéssel távolról, de sajnos célt tévesztett.

80. perc: cserélnek a hazaiak, a gólszerző Varga hagyja el a pályát, helyette Tóth Máté kap lehetőséget.

83. perc: Németh Szabolcs is cserére szánja el magát, Pauditsot váltja Sitku.

89. perc: cserél a hazai csapat, Dragoner váltja Gajdost.

90. perc: Nyíri ívelt középre, de a védők szorításában Lénárth már csak kicsúsztatni tudta a labdát, az alapvonalon kívülre.

A 93. percben az utolsó cseréjét is kihasználja a Szeged, Bitó lép pályára.

Vége a mérkőzésnek. Varga gólja végül a győzelmet jelentette a Szegednek. Szeged-Csanád Grosics - Dorogi FC 1-0!