Asszisztensek: Kulman Tamás, Mohos Milán

Bese, Kelemen, Birtalan, Szivacski, Hinora, Hajdú, Rokszin, Murka, Vaskó (C), Szatmári, Balajti

Horváth, Erdélyi, Mészáros (C), Szedlár, Fürjes, Papp, Kitl, Nagy, Lénárth, Faragó, Paudits

Gól: Szatmári (21. perc); Lénárth (69. perc)
Sárga: Birtalan (37. perc); Mészáros (72. perc); Horváth (85. perc)
Piros:

I. félidő

A Vasas csapata már a mérkőzés előtt változtatni kényszerült, Szivacski lázasodott be a mérkőzés előtt, ezért Szilágyit került a kezdőcsapatba.

1. perc: Murka cselezgetett a dorogi 16-oson belül, a hosszúra ívelt, a visszafejelt labdát Nagy hatástalanította.

7. perc: Szedlár iramodott meg a szélen, középre adott, a védők becsúszva szögletre tisztáztak.

14. perc: Murka lépett ki a védők között a 16-os jobb oldalán, lőni készült, de Horváth jó ütemben mozdult ki és meg tudta szerezni a labdát.

16. perc: Faragó adott középre a jobb szélről, sajnos nem volt pontos, a védők tisztáztak.

18. perc: Birtalan tört be a 16-oson belülre, a védőink nem tudták szerelni, szerencsére Horváth ismét jól mozdult ki a kapujából és megszerezte a labdát.

21. perc: Vezet a Vasas. Szatmári lőtt úgy 22 méterről, a hatalmas lövés a kapufán csattant, majd onnan az elvetődő Horváth hátáról a kapuba pattant. 1-0! Balszerencsés gól, de nagyon szép lövés volt.

34. perc: Mészáros ugratta ki Faragót, aki kicsit vezette a labdát, de sajnos a többiek nem igazán követték az akciót, üres területre ment a labda.

37. perc: Szivacski lőtt távolról, Horváth védte a középre tartó lövést.

43. perc: Hindra ugratta ki Balajtit, aki a 16-oson belülről kissé kisodródva keresztbe lőtte a labdát a kapu előtt, veszélyes akció volt.

Vége az első félidőnek, vezet a hazai csapat és mezőnyfölényben is játszik.

II. félidő

Cserére szánta el magát Miskei Attila, Erdélyi hagyta el a pályát és helyén Hegedűs játszik. A játékvezető sípjelére a Dorog kezdte a második félidőt.

46. perc: Hindra lendületesen indult meg a kezdőkör tájékáról, vezette a behátráló védők pedig nem tudtak közbe lépni, szerencsére a passzot végül elvétette a hazaiak 17-ese.

60. perc: Paudits helyett Sitku kap lehetőséget.

64. perc: Két veszélyes Vasas akciót is láthattunk, az egyik esetben Balajti hibázott közelről, míg a következő akciónál Birtalan cselezte túl magát és ezzel elveszítette a lövés lehetőségét.

66. perc: Kettős cserére határozta el magát Kis Károly Birtalan és Murka hagyta el a pályát, Hrepka és Bévárdi lép pályára.

68. perc: Szedlár veszélyeztetett a 16-oson belül.

69. perc: egyenlített a Dorog. Egy távoli lövést a kapus nem tudott megszerezni, Lénárth pedig megszerezte a lecsorgó labdát, kicselezte a vetődő kapust és a hálóba gurított 1-1!

78. perc: utolsó cseréjét is kihasználta a Vasas, Hajdú helyett Talabér kap játéklehetőséget.

82. perc: Szedlár szabálytalankodott a 16-os vonala előtt, a szabadrúgást Horváth nagy bravúrral ütötte ki a bal felső sarokból.

83. perc: Szivacski 22 méterről leadott lövését bravúrral ütötte ki Horváth.

88. perc: Cserél a Dorog, Faragó helyett Nagyházi lép pályára.

90. perc: lendületes dorogi akció futott a jobb oldalon, a beadásra Sitku jól mozdult, egy testcsellel tisztára játszotta magát, de sajnos rosszul célzott és a labda fölé szállt, meccslabda volt.

3 perc hosszabbítás

91. perc: Szatmári végzett el szögletet a bal oldalról, a nagy kavarodásban valaki fejelt, de a kapufát érintve a labda elhagyta a játékteret. Az újabb szögletből pedig ugyanazt a szituációt másolták le a csapatok, fejes, kapufa, szöglet. A harmadik szöglet már veszélytelen volt.

Vége a mérkőzésnek. A végeredmény 1-1!