Asszisztensek: Hofbauer Roland, Bertalan Dávid

Gól: Zsolnai (12. perc); Vígh (28. perc)

Halasi, Hegedűs (c), Földi, Kákonyi, Varga, Zsolnai, Tóth, Murai, Görgényi, Szabó, Dlusztus

Dorog:
Horváth, Erdélyi, Mészáros (c), Hegedűs, Szedlár, Vígh, Fürjes, Kitl, Nagy, Lénárth, Faragó

Vezetőedző: Miskei Attila

Elkezdődött a mérkőzés, a Dorog kezdte a találkozót!

1. perc: Az elmondható már azonnal, hogy valószínűleg az a csapat fogja nyerni a találkozót aki a korcsolyázásban gyakorlottabb.

4. perc: Veszélyes váci szabadrúgás, Zsolnai végezte el a megítélt pontrúgást, 17 méterről a sorfalba lőtt.

8. perc: Szedlár cselezgetett a bal szélen, középre adott, de a védők a bemozduló Vígh mellől szögletre mentettek.

12. perc: Zsolnai lőtt 23 méterről, az erős lövés illetve a csúszós talaj és labda megtréfálta Horváthot, aki nem tudta megfogni és a labda a gólvonal mögé gurult. 1-0!

14. perc: Hegedűs végzett el szabadrúgást jó szögből, 22 méterről, de lövés közben elcsúszott, ezért magasan fölé lőtt.

15. perc: Zsolnai próbálkozott megint távolról, lövése alig tévesztette el a kaput.

19. perc: Szedlár húzódott be a szélről, becselezte magát középre és 19 méterről lövésre vállalkozott, Halasi azonban biztosan fogta a jó erős, de középre tartó lövést.

28. perc: Mészáros lőtt távolról, most a hazaiak kapusát tréfálta meg a labda, nem tudta magához ölelni, a kipattanót Vígh Ádám lőtte a kapuba, szemfüles gól volt.

32. perc: Fürjes iramodott meg a bal oldalon, de sajnos a védő vállal lökve hiúsította meg az ígéretes akciót.

38. perc: a védők nem tudtak tisztázni megfelelően, Zsolnaihoz került a labda aki csinált egy cselt a 16-oson belül majd lőtt, de a lövés keresztbe elment a kapu előtt, veszélyes volt.

Vége az első félidőnek!

II. félidő

Elkezdődött a második játékrész, rögtön egy Zsolnai helyzettel, de szerencsére keresztbe lőtte a kapu előtt.

50. perc: a jobbról beívelt labdát a védőink röviden fejelték ki, Zsolnai csapott le rá, 18 méterről lőtt, lövése a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

53. perc: Szedlár és Mészáros játszott össze a piros-kékek 16-osánál, Szedlár lőtt, a védő csak becsúszva tudott az utolsó pillanatban hárítani.

59. perc: Cserélt Miskei Attila, Hegedűs helyett Nagyházi a pályán.

60. perc: Erdélyi iramodott meg e jobb szélen, egy csellel betört a 16-oson belülre, kissé kisodródott szituációból lőtt, Halasi csak kiütni tudta. Erdélyi rárontott a kipattanóra is, de addigra már sokan vették körül és már nem jutott lövéshez.

62. perc: Cserélt a Vác is, Murai jött le, helyette Mátyás a pályán.

68. perc: jobb oldali beadást követően Dlusztus ugrott a legmagasabbra, fejelt szerencsére fölé.

73. perc: Mindkét edző úgy gondolta, hogy frissíteni kell, váci oldalon Borvető kap lehetőséget, nálunk pedig Paudits lép pályára. Varga és Vígh hagyta el a pályát.

75. perc: Paudits rögtön egy szép jobb oldali megindulással vétette észre magát, a középre lőtt labdába a védő belelépett, szöglet. A beívelést Nagy csúsztatta meg, sajnos elment keresztben a kapu előtt.

77. perc: Kákonyi végzett el szabadrúgást a 16-os sarkáról, a beívelést a védők ha nehezen is, de kilőtték a kapu elől.

80. perc: Mészáros lépett ki a védők közül, lövésre szánta el magát, de sajnos nem volt pontos, szöglet. Kitl beívelését a hazai védők kifejelték.

83. perc: utolsó cserelehetőségét is kihasználta Zoran Spisljak. Görgényi helyett Szekszárdi a pályán.

86. perc: Erdélyi jól tört be a 16-os elé a jobb oldalról, lőtt 18 méterről, de a lövés gyengére sikerült.

87. perc: Miskei Attila is megpróbál mindent, Faragó helyett Városi a pályán.