Élő online közvetítés - Soproni VSE - Dorogi FC Góltotó Zima Ádámmal Okosan kell játszanunk,  nem szabad fejjel menni a falnak Megyei rangadó lesz a kupában Élő online közvetítés - Dorogi FC - MTK

ASSZISZTENSEK: Szvetnyik Bence, Csatári Tibor

Szeged 2011 Grosics Akadémia: Szántai, Horváth, Coroian, Germán, Pászka, Balázs, Farkas, Zabari, Zádori, Molnár, Causic
Vezetőedző: Supka Attila

DOROGI FC: Zima, Németh, Mészáros, Berkó, Szedlár, Csató, Kamarás, Bora, Szalai, Faragó, Simon
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Gólszerzők:  Zádori (38. és 45. perc) - Kamarás (48. perc)
Sárga lapok: Farkas( 60. perc) - Berkó (45. perc), Németh (63. perc), Perovics 85. perc), Bora (92. perc)
Piros lapok:

1. félidő

Elkezdődött a mérkőzés, a Dorog kezdte a találkozót.

11.perc: Szeged kapufa, Balázs Richárd veszélyeztetett.

17. perc: Szöglettel jött a Dorog, a beadás kissé magasra sikerült egy csúsztatás után az oldalvonalon gurult ki.

21. perc: Szegedi szöglet után nagy fejpárbajt követően Szalai mentett.

36. perc: Németh Ádám harcolt ki szögletet, veszélyesen repült be a labda de végül a Szeged védői kifejelték. Ebből kontrázott a Szeged, de Zima biztosan állt a helyén.

38. perc: Gól! 1-0 Horváth Attila a dorogi térfél közepén Zádorihoz passzolt aki 17 méterről laposan helyezett a sarokba.

43. perc: Nagy Szeged lehetőség maradt ki. Zádori viharzott el a szélen, középre adott, de a lövés kaput messze elkerülve gurult ki.

45: perc: Berkó szabálytalankodott, a játékvezető sárgát adott. A szabadrúgásból a Szeged szépen ívelt a hosszú oldalra, a befejelt labdát Zádori lőtte a Dorog kapujába. 2-0!

2. félidő

Elkezdődött a 2. félidő.

3. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Bal oldali szabadrúgást követően a beadást Kamarás szép mozdulattal juttatta a hálóba. 2-1.

6. perc: Cserélt a Szeged, Balázs helyett Beke lépett a pályára.

15. perc: A szegedi Farkas Márk kapott sárga lapot.

18. perc: Németh Ádám is sárga lapott kapott, keményedik a csata.

20. perc: A Dorog kettős cserét hajtott végre, Csató helyett Göblyös, Simon helyett Perovics lépett pályára.

26. perc: A Szeged is cserélt Molnár helyett Balogh kap játéklehetőséget.

28. perc: A Dorog veszélyeztetett, Faragó nagy helyzetben lőtt a léc fölé.

34: perc: Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a Dorog, Németh Ádám helyett Füredi Patrik léphetett a pályára.

...a Dorog csapata nagyon küzd az egyenlítésért...

40. perc: Perovics kapott sárgát.

41. perc: A Szeged is cserél Papp Ferenc váltotta Pászkát.

42. perc: A Dorog veszélyeztetett szögletből, Bora próbálta a kapuba "pöckölni-tuszkolni".

3 perc hosszabbítás.

47. perc: Sárga lapott kapott Bora.

Véget ért a mérkőzés! Csapatunk sajnos 2-1-es vereséget szenvedett! Hajrá Dorog!