Online közvetítés, végeredmény: Soroksár SC - Dorogi FC 1:1 (1:1)

Online közvetítés a "Bővebben" után

Végeredmény: Soroksár SC - Dorogi FC 1:1

Berkó

Vigh

84.perc: harmadik cserénk

Nagyházi

Sitku

74. üperc: cserélünk

53.perc: Vigh tört be a 16-oson belülre, amikor hátulról buktatták. 11-es! Perovic középre tartó lövését Holczer lábbal védte.

Perovic

Bor

Félidőben cserélünk:

Félidei eredmény: 1:1. A két tizenhatos között játszottak a csapatok, a helyzetkihasználás 100%-os mindkét oldalon: 1 helyzet, 1 gól.

20.perc: Szemerédi védett bravúrral, a kipattanó labdára Bajzát érkezett a leggyorsabban és közelről a kapuba passzolt. 1:1

15.perc: Medgyes 3 gyönyörű csellel átjátszotta a védőket, mjad nagyszerűen indította Sitkut, akinek középre passzolt labdáját Vigh becsúszva juttatta a kapuba. 0:1

A mérkőzés első 10 percében mezőnyjáték folyt, a kapuk nem forogtak veszélyben.

Dorogi FC : Szemerédi - Grabant P., Kovács, Bora, Füredi  - Mészáros, Medgyes, Tóth, Bor, Sitku - Vigh

Cserék: Zima, Szedlár, Nagyházi,    Hartyán, Berkó, Grabant B., Perovic

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Soroksár SC: Holczer - Csilus T., Gyepes, Gengeliczki, Silye - Haris, Peszmeg, Sándor, Lovrencsics, Gárdos - Bajzát

Cserék: Bartos, Huszák, Pál, Szilágyi, Papp, Fülöp, Csilus Á.,

Vezetőedző: Lucsánszky Tamás