Asszisztensek: Varga Gábor, Berényi Ákos

Varga, Orosz, Farkas, Lőrinczy, Matija, Gárdos, Valencsik, Csonka, Gyömbér (c), Takács, Korozmán
cserék: Lipcsei, Csernik, Abu, Huszák, Pászka, Pócsik, Pál

Dorog
Mursits, Forró, Berkó, Beke, Papp, Dlusztus, Délczeg, Csillag, Girsik, Barna, Lénárth(c)
cserék: Borsos, Takács, Mészáros, Vígh, Albert, Németh, Földi

Gól: Délczeg (18. perc); Valencsik (31. perc); Földi  (73. perc); Albert (86. perc)
Sárga: Papp (54. perc); Takács (54. perc); Lénárth (58. perc); Matija (59. perc); Valencsik (84. perc)
Piros:

I. félidő

Elkezdődött a mérkőzés, a hazai csapat fehérben, a Dorog pedig Piros mezben és piros nadrágban lépett pályára.

2. perc: Papp Máté viharzott el a bal szélen, betört a 6-oson belülre és lőtt, de a labda sajnos keresztbe elment a kapu előtt.

4. perc: Csonka veszélyeztetett a 16-os vonaláról lőni készült, de a védők elnyomták és tisztáztak.

9. perc: Egy bedobást követően Csillag és Beke játszottak össze, majd Beke ívelése veszélyesen kanyarodott középre, de Gárdos szögletre fejelte a labdát. A szögletből sajnos nem alakult ki veszélyes akció.

11. perc: Délczeg beadásából Lénárth fejjel veszélyeztetett.

15. perc: Orosz Márk szánta el lövésre magát, úgy 20 méterről lőtt, de Mursits védeni tudott.

18. perc: bal oldalról ívelt középre Papp a hazaiak védője Valencsik egyenesen Délczeghez passzolt, aki élt is a lehetőséggel. 0-1!

19. perc: A gólt követően nagy Soroksár helyzet maradt ki, Berkó gyakorlatilag a gólvonalról tisztázott.

25. perc: Barna Gergő veszélyeztetett a 16-os sarkáról, Varga bravúrral ütötte szögletre.

27. perc: Matija cselezgetett a dorogi 16-osnál, de addig tétovázott amíg a védők szerelni tudtak, egyértelmű lövőhelyzet volt.

28. perc: Délczeg iramodott meg a jobb szélen, középre adott, de Girsik sajnos lekéste az egyébként jó beadást.

31. perc: Jobb oldalról végzett el szabadrúgást a Soroksár, a beívelésre Valencsik érkezett, fejesébe Mursits nagy bravúrral bele tudott ütni, de hárítani sajnos már nem tudot. 1-1!

32. perc: Csillag hagyta el a pályát, Albert kap lehetőséget.

33. perc: újabb szöglet, újabb veszélyes fejes, ezúttal Takács veszélyeztetett, de fejese pontatlan volt és fölé ment.

34. perc: Barna lőtt ismét, ezúttal szembe a kapuval 18 méterről, a labda a felső kapufa felett hagyta el a játékteret.

38. perc: Lőrinczy lőtt kapura a 16-os vonalától, Dlusztus még időben érkezett és bele tette a lábát a lövésbe szöglet. A sarokrúgást Papp fejelte ki a mezőnybe.

42. perc: Lőrinczy lódult meg a dorogi 16-os felé, de lövés helyett szerencsére a passzot választotta és így elhalt a hazaiak akciója.

1 perc hosszabbítás

46. perc: Farkas Balázs kapott egy nagyon jó indítást, meg is iramodott vele a bal szélen, de a középre ívelés gyengére sikerült.

II. félidő

Cserélt Lipcsei Péter, Csonka Andrást váltotta Huszák Tamás
Elkezdődött a második félidő

55. perc: Keményedik a mérkőzés, Papp és Takács is beszedett egy-egy sárgát.

55. perc:  Megint Barna Gergő próbálkozott, de lövését Varga hárította.

63. perc: Albert cselezgetett a hazai 16-osnál, végül kiharcolta a lövőhelyzetet is, de sajnos a lövés gyenge lett.

64. perc: második hazai csere, Lőrinczy helyett Csernik a pályán.

66. perc: Németh Szabolcs is cserél, Girsik helyett Földi a pályán.

73. perc: Góóóóól! Egy beívelt labdára Barna Gergő helyezkedett keményen, nagy csata volt a védővel, Földi elé került a labda, aki a kapuba lőtt. 1-2!

76. perc: Egy szögletet követően Orosz Márk iramodott meg a hazai térfélről, a kapuig ment, de gyengén lőtt és Mursits hárítani tudott.

77. perc: Lipcsei Péter kihasználta utolsó cserelehetőségét is, Orosz helyett Pál a pályán.

82. perc: Németh Szabolcs is cserélt, Délczeg helyett Mészáros a pályán.

86. perc: Albert Ádám értékesítette a Földi fellökéséért megítélt büntetőt, az állás 1-3!