Asszisztensek: Bognár László, Ország Péter

Hutvágner, Jánvári, Horváth, Elek, Csilus, Remili, Réti, Izing, Balogh, Tajthy, Lorentz
Cserék: Molnár, Bencze, György, Horváth, Kiss, Nikházi, Bora

Mursits, Ryaskho, Forró, Kitl, Papp, Dlusztus, Nyíri, Földi, Délczeg, Lénárth, Paudits
Cserék: Borsos, Takács, Mészáros, Beke, Vígh, Girsik, Barna

Gól:
Sárga: Horváth (30. perc); Balogh (63. perc); Dlusztus (86. perc)
Piros:

A hazai csapat kék-sárgában lép pályára, a Dorog tiszta fehérben. Lénárth Tamás térfelet választott, így a hazai csapat kezdte a találkozót.

I. félidő

3. perc: Az első komolyabb akció Remili nevéhez fűződik, szabadrúgását Mursits könnyedén hárította.

5. perc: Először Paudits, majd Horváth sérülése miatt állt a játék, de szerencsére egyikük sérülése sem súlyos.

A stadion környékén felhangzott egy Hajrá Dorog kiáltás is - respekt!

9. perc: Újabb Remili szabadrúgás a térfél közepéről, a védők mögé akarta pöckölni a labdát, de Dlusztus megszerezte a labdát.

11. perc: Forró ívelt középre, Délczeg vette le a labdát, de a védők gyűrűjében már nem tudta megjátszani és a hazaiak tisztázni tudtak.

14. perc: Hutvágner és Izing okozott izgalmat a saját kapuja előtt, a rosszul kiadott labdát végül sem Paudits, sem Délczeg nem tudta megszerezni.

15. perc: Csilus ívelt a bal szélre, Remili pedig egyből a kapu elé emelt, a hazaiak támadója belekotort a labdába, de fölé ment, illetve az asszisztens is lest jelzett.

18. perc: Balogh próbálkozott lövéssel a 16-os vonalának közeléből, de nem jól célzott és a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

20. perc: A siófokiak jobb oldaláról érkezett beívelés, ami Eleket teljesen egyedül, de lesen is találta, a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást.

21. perc: Jánvári lépett meg a bal szélen, egészen az alapvonalig tört előre, de a középre adás gyengére sikerült.

25. perc: Papp ívelt középre egy előreívelt labdát, Délczeg egyből lőni próbált, de nem jól találta el és a védők szereltek.

26. perc: Remili lövését követően a védőről lepattanó labda Elek elé került a 16-oson belül, aki egy igazítást követően lőtt is, de Ryashko a labda útjába vetette magát.

34. perc: Nyíri Vincét kellett ápolni, aki egy felugrásnál sérült meg, ezért állt a játék, de végül vissza tudott jönni a pályára.

42. perc: Jánvári beadását követően össze-vissza pattogott a labda, majd végül Balogh tudott lőni, de nagyon gyengén találta el, Mursits könnyedén szedte fel a labdát.

45. perc: Papp szerzett labdát, végignyargalt az egész pályán, Pauditshoz passzolt, aki középre adott, de a védők szögletre tisztáztak. A szögletből végül Papp lőtt, de a próbálkozás nagyon célt tévesztett.

Vége az első félidőnek.

II. félidő

Egyik csapat sem cserélt a szünetben, elkezdődött a második játékrész.

49. perc: Délczeg adott középre az alapvonal közeléből, de mielőtt a Paudits megszerezhette volna a védők tisztáztak. Szöglet. A sarokrúgást a védők kifejelték.

53. perc: Remili végzett el szabadrúgást a 16-os vonaláról, veszélyesen kanyarodott, de a védők tisztáztak, a kipattanót Horváth vissza tette a 16-oson belülre, Elek nagy helyzetben mellé lőtt.

64. perc: Remili tört be a 16-oson belülre, Elekhez passzolt, de jól működött a lesre állítás.

67. perc: Cserél a Dorog, Földit váltja Barna Gergő.

69. perc: Papp Máté tört be a 16-oson belülre, egy igazítás után lőtt, de a labda keresztnem elment a kapu előtt. Helyzet volt.

71. perc: Barna lódult meg a jobb oldalon, a beadásba a védők beleléptek. Szöglet. A beívelt sarokrúgást Ryashko mellé fejelte.

76. perc: Cserél a Siófok is, Rétit váltja Bencze.

81. perc: Ismét cserélt Németh Szabolcs, Papp Mátét váltja Beke.

83. perc: Remili iramodott meg a bal szélen, középre adását Nyíri szögletre tisztázta.

84. perc: Barna kísérelte meg a fél pályáról átívelni a hazaiak hálóőrét, de a bátor próbálkozás nem volt sikeres.

87. perc: Remili szabadrúgását Dlusztus fejelte ki, a labda Balogh elé került aki egyből lőtt, de messze a kapu mellé.

90. perc: Remili lőtt kapura szabadrúgásból, Mursits bravúrral ütötte ki a labdát.

91. perc: Vígh váltja Pauditsot.

Vége a mérkőzésnek, a végeredmény 0-0

Németh Szabolcs értékelte a 0-0-ás döntetlennel végződött találkozót:
Egy pontot szereztünk idegenben ebben a kiélezett mezőnyben. Ez a pont a végelszámolásnál még jól jöhet. Rengeteg párharc, szabálytalanság tarkította a mérkőzést ezért folyamatos játék nem tudott kialakulni.