Asszisztensek: Kóbor Péter, Legeza László

Molnár, Jánvári, Fehér, Magasföldi, Medgyes, Horváth, Szakály, Réti, Kiss, Izing, Gál (c)

Dorog:
Szentpéteri, Városi, Erdély i, Hegedűs, Szedlár, Kitl, Vígh (c), Papp, Dlusztus, Nagy. Lénárth

Gól: Kitl (10. perc); Horváth (66. perc)
Sárga: Lénárth (16. perc); Magasföldi (43. perc); Dlusztus (51. perc); Csibra (71. perc); Horváth (85. perc); Paudits (92. perc);

Piros:

Elkezdődött a mérkőzés, a hazai csapat végezte el a kezdőrúgást. A Siófok fehérben, a mieink a szokásos piros-fekete mezükben.

I. félidő

4. perc: Két szögletet végeztünk el gyors egymásutánban, Hegedűs ívelte középre a labdát, mindkét esetben hárítottak a védők.

10. perc: Városi ívelt középre, Vígh szépen vette le a labdát, majd Kitlnek passzolt vissza aki igazítás nélkül a kapu bal oldalába bombázott.

14. perc: Réti ívelt a dorogi 16-oson belülre, Szentpéteri azonban lehúzta a labdát.

24. perc: A Siófok végzett el szabadrúgást a dorogi térfél közepén, a középre ívelt labdát Dlusztus fejelte ki, Szedlár pedig megszerezte, de kilépni nem tudott, szabálytalanul állították meg, szabadrúgás.

28. perc: Medgyes ívelt középre a jobb szélről a 16-os közeléből, Dlusztus ugrott a legmagasabbra és kifejelte a labdát.

32. perc: Magasföldi végzett el szabadrúgást gyakorlatilag a 16-os vonaláról, nagyon jó pozícióból a lövés azonban gyengére sikerült és messze a bal kapufa mellett hagyta el a labda a játékteret.

43. perc: Medgyes ívelt középre a jobb oldalról, Nagy Zsombor fejelte szögletre a labdát. A beívelt sarokrúgást a védelem kifejelte.

Vége az első félidőnek!

II. félidő

Hegedűs végezte el a kezdőrúgást, elkezdődött a második félidő.

48. perc: Horváth tört be a 16-oson belülre, középre gurított Hegedűs kisebb nehézségek árán, de tisztázni tudott.

49. perc: Magasföldi ívelt be a jobb oldalól egy szögletet, a beívelés veszélyes volt, de Lénárth a helyén volt és kiemelte a labdát a 16-oson belülről.

51. perc: Magasföldi végzett el szabadrúgást 18 méterről, szemben a kapuval, Szentpéteri bravúrral ütötte szögletre a labdát.

53. perc: bal oldali akciót vezetett a Siófok, a beívelés Szakályt üresen találta, aki 7-8 méterről fejelt, szerencsére Szentpéteri kezébe.

64. perc: cserélünk, Hegedűs helyett Nagyházi a pályán.

66. perc: Kiss ívelt középre, Horváth piszkált bele középen és a labda a hálóba pörgött.

69. perc: mindkét csapat cserélt. Vígh helyett Paudits, Réti helyett Csibra a pályán.

75. perc: jobb oldalról végzett el szögletet a Siófok, Magasöldi ívelt közére, a hosszú oldalon Izing fejelt, de Szentpéteri hárítani tudott.

85. perc: Szakály iramodott meg a jobb oldalon, betört a 16-oson középre, bepasszolt, de Lénárthon elakadt a labda így Szentpéteri fel tudta kapni.

89. perc: Kitl próbálkozott 20 méterről, sajnos fölé ment.

89. perc: utolsó cserénket is kihasználtuk, Városi helyett Fodor kap lehetőséget.

3 perc hosszabbítás

93. perc: Szedlár ugratta ki Kitlt aki a kapusba lőtt.

Vége a mérkőzésnek, a végeredmény 1-1!