Gyors gól döntött a Paks elleni meccsen Miskei Attila: Azt szeretném, hogy napról napra fejlődjünk

Credebus Mosonmagyaróvár:
Heinrich (K), Zsirai (C), Kovács, Kapacina, Kulcsár, Bartos, Lőrinczy, Szépe, Szpirulisz, Katona, Bakos

Dorogi FC:
Vajda (K), Nagyházi, Mészáros (C), Berkó, Szedlár, Kitl, Csató, Bora, Szalai, Tomás, Faragó

Gólok: Kulcsár (2. perc); Bartos (59. perc); Szalai (86. perc)

Sárga lapok: Tomás (2. perc); Kovács (45. perc); Vígh (68. perc); Mali (71. perc); Szedlár (72. perc); Bora (83. perc)

Piros lapok:

Cserék: Vígh-Berkó (félidő); Kapacina-Vígh (58. perc)

I. félidő

Oláh Gábor játékvezető sípjelére a hazai csapat kezdte a mérkőzést.

2. perc: Tomás Lénárt rántotta le az ellenfél játékosát a 16-oson belül. A megítélt büntetőt Kulcsár lőtte a kapu jobb oldalába. 1-0!

6. perc: Szedlár szögleténél Bora ugrott a legmagasabbra, fejese alig kerülte el a kaput.

28. perc: Vajda kirúgásából Faragó lépett ki, jól tartotta meg a labdát, majd jól passzolt Mészároshoz, aki 13 méterről a kapusba lőtte a labdát.

31. perc: Szalai próbálkozott 20 méterről, lövése a felső léc felett zúgott el.

39. perc: Bartos próbálkozott 20-22 méterről, lövése alig kerülte a kaput, Vajda azonban biztosított.

Vége az első félidőnek, 1-0 vezet a hazai csapat, a második félidőben több kell ha meg akarjuk fordítani az eredményt.

II. félidő

Cserélt a Dorog csapata a félidőben, Berkó helyett Vígh a pályán.

Elkezdődött a második félidő.

51. perc: A védők által kifejelt labdát Mészáros lőtte el, de sajnos célt tévesztett, veszélyes volt.

55. perc: Szedlár passzából Nagyházi próbálkozott de 16 méterről leadott lövése elkerülte a kaput.

56. perc: Faragó viharzott el a bal szélen, beadásáról sajnos Vígh és Szedlár is lemaradt.

58. perc: cserélt a hazai csapat, Kapacina helyett Vágó a pályán.

59. perc: Lőrinczy lépett ki a védők közül, lövését Vajda bravúrral hárította. Az ezt követő szögletet a védők kifejelték, de a kipattanót Bartos lőtte rá. A labda a kapufára, majd Vajda hátára, onnan pedig a kapuba pattant. 2-0!

69.perc: Újabb dorogi csere, Nagyházi helyett Városi Viktor a pályán. Cserélt a hazai csapat is Kulcsár helyett Mali.

77. perc: A Dorog végzett el szögletet, a kifejelt labdát Mészáros tűzte rá, de sajnos pontatlanul célzott, éppen a kapus kezében landolt.

79. Utolsó csere lehetőségét is kihasználta a hazai csapat, Bartos helyett Winkler kap lehetőséget.

Folyamatosan küzd a csapat, főleg előre ívelésekkel próbálkozik, de sajnos minden kimarad.

86. perc: Bal oldali szögletet követően a labda Szalai elé pattant aki kilőtte a bal sarkot Heinrich csak beleütni tudott 2-1!

3 perc hosszabbítás...

A csapat nagy erőket mozgósított a végén, de az egyenlítés nem sikerült, 2-1-es hazai győzelemmel végződött a találkozó.