Asszisztensek: Huszár Balázs, Pápai Zoltán

Horváth, Nagy, Erdélyi, Mészáros (C), Szedlár, Vígh, Papp, Zachán, Csató, Nagy, Lénárth

Halasi, Földi, Durso, Kákonyi, Varga, Zsolnai, Tóth, Görgényi (C), Szabó, Balajti, Dlusztus
Vezetőedző: Zoran Spisljak

A mérkőzés eseményei

Gól: Nagy Zsombor (28. perc), Zsolnai (71. perc)
Sárga lap: Dlusztus - 27. perc (Lénárth buktatásáért); Görgényi - 78. perc (Szedlár felrúgásáért)
Piros lap: -

I. félidő:

A Dorog csapata végezte el a kezdőrúgást, Mészáros Áron indította útjára a labdát.

1. perc: dorogi szabadrúgás, amelyet Nagy ívelt középre, a kapus könnyedén hárított.

3. perc: Vígh Ádám iramodott meg a pálya bal oldalán, kilépett a védők közül, majd Szedlárhoz passzolt, de a vendégek védője az utolsó pillanatban tisztázott, jó lehetőség volt.

7. perc: Erdélyi ugratta ki Szedlárt a jobb szélen, aki jól adott középre, de sajnos a védők túlereje győzött, az akció azonban ígéretes volt.

10. perc: az első vendég szöglet, de a védők simán tisztáztak.

11. perc: az első veszélyes vendég akció, Varga adott be a bal szélről Kákonyihoz, aki azonban 4 méterről nem találta el a labdát, ami így Horváth kezébe gurult. Nagy lehetőség volt.

14. perc: Balajti lőtt jó 20 méterről, de a labda méterekkel a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

18. perc: Szabó ugratta ki Zsolnait a leshatáron, a partjelző lest intett, de nagyon veszélyes szituáció volt.

21. perc: Mészáros ugratta ki Víghet a jobb szélen, egy cselt követően Szedlárhoz passzolt. Zola elindult befelé a 16-os vonala mentén, 17 méterről lött, a labda alig kerülte el a jobb felső sarkot.

Hatalmas vihar csapott le a pályára, a játékosok az elemekkel is küzdenek.

28. perc: GÓÓÓÓÓL. 1-0! Bal oldalról végzett el szögletet a Dorog csapata, a lapos beadást, Nagy Zsombor pörgette a kapuba. 1-0!

36. perc: Nagy István harciassága bedobást eredményezett, a bedobás után Víghez került a labda, kapura tudott fejelni, alig a léc fölé.

Vége az első félidőnek. A Dorog 1-0-ra, teljesen megérdemelten vezet, irányítja a játékot és sikerült az akaratát az ellenfélre kényszeríteni, reméljük a második félidőben is ezt tudjuk folytatni és baj nem lehet.

II. félidő:

Elkezdődött a második játékrész.

46. perc: Tóth beadását Horváth könnyedén húzta le.

49. perc: Zsolnai szerzett labdát a dorogi térfél közepén, lőtt de a labda végül szögletre pattant, a beadást Horváth hárította.

61. perc: cserél a Vác csapata, Durso helyett Pintér kap lehetőséget

A második félidő kiegyenlítettebb játékoz hoz eddig, a kapuk igazából nem forogtak veszélyben.

64.perc: Miskei Attila is cserére szánta el magát, Vígh helyett Hegedűs a pályán.

66. perc: Tóth ugratta ki Vargát, aki lőtt is, de Horváth nagyon jó érzékkel lépett ki és így elakadt benne a labda, nagy védés volt.

71. perc: Zsolnai kapott egy jó labdát, amit nagy biztonsággal lőtt a dorogi kapuba. Fel kell pörögni a csapatnak, mert sajnos a második félidő nagyon más mint az első. 1-1!

73. perc: Újabb cserére szánta el magát a vendégek vezetőedzője, Csillagot küldi a pályára Kákonyi helyett.

76. perc: Miskei Attila próbálja lendületbe hozni a csapatot, Nagy István helyett Sitku a pályán.

80. perc: Görgényi iramodott meg a jobb szélen, a beadását Lénárth nehéz helyzetben tisztázta, szöglet. A beadást a vendég támadók fölé fejelték.

86. perc: veszélyes dorogi akció futott a bal szélen, Szedlár forgatta meg a védőket, de a beadás sajnos nem sikerült.

87. perc: Hegedűs cselezgetett a 16-osnál, vissza passzolt, Sitku lőtt, de sajnos középre és a kapus védett.

3 perc hosszabbítás

91. perc: Balajti, majd Csillag volt a labda útja, aki Zsolnaihoz passzolt, de a vendégek támadója gyenge megoldást választott.

Vége a mérkőzésnek, maradt az 1-1. Sajnos két nagyon ellentétes félidőt láthattunk a csapat nem tudta folytatni az első félidei kiváló játékát.