Zima, Nagyházi, Városi, Mészáros (C), Szedlár, Kitl, Fürjes, Csató, Szalai, Tomás, Faragó
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Csákvár:
Hermány, Horvat, Baranyai, Bokros, Oldal, Király, Bobál, Sándor (C), Kiprich, Tamás, Tar
Vezetőedző: Szijjártó István

Lapok: Lénárt (25. perc; sárga reklamálásért); Nagyházi (37. perc; sárga elkésett becsúszás); Fürjes (40. perc; sárga visszarántásért); Bokros (54. perc sárga buktatásért); Molnár (64. perc sárga rossz becsúszás); Baranyai (90. perc: Mészáros buktatásáért)

Cserék: Nagyházi-Vígh (félidő); Király-Molnár (58. perc); Oldal-Sejben (70. perc); Tamás-Rétyi (77. perc); Kitl-Szellák (84. perc); Városi-Sitku (88. perc)

Gól: Sándor (25. perc); Mészáros (54. perc); Városi (82. perc)

I. félidő

Elkezdődött a mérkőzés, Bobál Gergely indította útjára a labdát.

5. perc: Első dorogi szöglet, a beadást sajnos veszélytelen volt, de az első percekben a Dorog lép fel támadólag.

6. perc: Baranyai beadását, Oldal pöckölte a hazai kapu fölé.

7. perc: Kitl lépett ki szépen a vendég védők között, Hermány azonban jól mozdult ki a kapujából és elcsípte a labdát.

13. perc: Csató ívelt szépen Szedlárhoz, aki nagyot harcolt a védőkkel, többszöri próbálkozás után tudtak csak tisztázni, de így is veszélyes lett mert a kilőtt labda Kitlről visszapattant és alig kerülte el a kaput.

15. perc: Szép dorogi akció futott a bal oldalon, a beadást Faragó fölé pörgette.

19. perc: Szedlár lőtt jó 25 méterről, a játékszer a kapufa felett hagyta el a játékteret, jó próbálkozás volt.

25. perc: Lénárt szabálytalanságáért megítélt büntetőt Sándor György értékesítette. 0-1!

29. perc: Fürjes távoli lövését Hermány fogta.

34. perc: Tamási szépen gurított középre, a labda Királyt találta aki egy állítást követően lőtt, de lövése messze elkerülte a dorogi kaput.

36. perc: Városi ugratta ki a szélen Faragót, aki erősen, laposan lőtt középre, de a védők tisztázni tudtak.

45. perc: Szedlár iramodott meg a jobb oldalon (igen jobb),egy szép cselt követően jól adott középe, de a védők tisztázni tudtak.

Vége az első félidőnek.

A mérkőzés kiegyenlített, a csapatok nagyot küzdenek, de igazi gólhelyzetet egyik fél sem tudott kialakítani. A Csákvár egy elsőre minimum kérdéses büntetővel vezet, a második félidőben több kell a pontszerzéshez is.

II. félidő

Cserélt a félidőben a Dorog, Vígh Ádám lépett pályára Nagyházi Dávid helyett. Tehát a támadójátékunkat próbálja erősíteni Schindler Szabolcs vezetőedző.

Elkezdődött a második félidő!

53. perc: Szedlár kígyózott el a védők között, befelé cselezett majd lőtt, a kapus hatalmas bravúrral ütötte ki a bal alsó sarokból.

54. perc: GÓÓÓÓL! Városi buktatásáért, megítélt büntetőt Mészáros értékesítette. 1-1!

57. perc: támad a Dorog, 2 percen belül Vígh fejjel, Fürjes pedig jobbal veszélyeztetett.

68. perc: Tamás és Bobál kényszerítőzött a dorogi 16-osnál, mielőtt nagy veszély alakult volna ki, Mészáros tisztázott.

72. perc: Bobál sarokkal indította Tamást aki átvette és lőtt, de a lövés célt tévesztett.

73. perc: Molnár végzett el szabadrúgást, a labda mindenki feje felett elszállt, végül Tar lőtt, de keresztbe lőtte a kapu előtt.

78. perc: Faragó viharzott el a jobb oldalon, beadását azonban a vendégek kapusa lehúzta.

82. perc: GÓÓÓÓÓÓL. Jobb oldalról végzett el szögletet a Dorog, Városi ugrott a legmagasabbra és szép mozdulattal fejelt a kapuba 2-1!

3. perc hosszabbítás

Vége, a csapat a második félidőben meg tudta fordítani a mérkőzést, erősen feljavult játékának köszönhetően.