Több jó egyéni teljesítménynek köszönhető a győzelem Szekszárd ellen kezdünk a Magyar Kupában

Dorogi FC:

Zima, Nagyházi, Németh, Mészáros, Szedlár, Kitl, Vígh, Csató, Bora, Szalai, Faragó

Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Gyirmót FC Győr:

Rusák, Szilvási, Szalánszki, Nagy, Présinger, Széles, Horváth, Paku, Villlám, Lázár, Sandal

Vezetőedző: Szepessy László

Gól: Horváth (2. perc); Csató (öngól 49. perc); Nagy (11-esből 75. perc); Sitku (85. perc)

I. félidő:

A Dorog csapata kezdte a mérkőzést, Vígh Ádám indította útjára a labdát.

2. perc: kicsit még az öltözőben maradt a csapat, jobb oldali akció futott a dorogi térfélen, a beadást Horváth Roland perdítette a dorogi kapuba. 0-1!

3. perc: újabb veszélyes akció, Présinger célozta meg a dorogi kaput, 20-22 méterről leadott lövését Zima bravúrral ütötte ki a bal felső sarokból.

16. perc: Sandal Dominik kevergetett a dorogi 16-oson belül, a védők nem tudták szerelni, közelről leadott lövését Zima védte.

28. perc: Vígh Ádám volt erőszakos és szerzett labdát, elfutott a jobb szélen, a beadás sajnos egy hajszállal hosszabb volt, de ígéretes akciót láthattunk.

33. perc: Szedlár viharzott el a bal szélen, pontosan adott középre, Faragó átlépte a labdát így a még nagyobb helyzetben lévő Vígh Ádám szép mozdulattal lőtte a kapuba a labdát, a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot.

35. perc: Présinger cselezgetett a dorogi 16-osnál, beadását Bora vágta ki, nagy mentés volt.

39. perc: bal oldalról végzett el a Dorog bedobást, a védők kifejelték, a kipattanó labdát Szalai lőtte rá, a kapus szögletre ütötte a bal alsó sarokra tartó lövést.

Elkezdődött a második félidő!

49. perc: sajnos úgy kezdődött ahogy a második félidő, ismét vendég gól bal oldali beadást követően a labda hazai lábról pattant a kapuba. 0-2!

55. perc: cserélt a Dorog, Nagyházi helyett Kovács a pályán.

64. perc: Szedlár buktatásáért Paku kapott sárga lapot.

70. perc: Mészáros Áron is sárgát kapott.

71. perc: cserél a Gyirmót, Szalánszki helyett Varga kapott lehetőséget. Újabb cserére szánta el magát Schindler Szabolcs is Vígh helyett Sitku a pályán.

75. perc: 11-esből növelte előnyét a Gyirmót, Nagy Patrik végezte el a büntetőt és a kapu bal oldalába bombázott. 0-3!

84. perc: ismét cserélt mindkét csapat, Horváth helyett Laki, Kitl helyett Szellák a pályán.

85. perc: szépít a Dorogi Fc, Szedlár szögletből ívelte be a labdát, Sitku jól bújt ki a védők közül és szépen bólintott a kapuba. 1-3!

90. perc: utolsó cserelehetőségét is kihasználja a Gyirmót,  Sandal hagyta el a pályát.

Csapatunk 1-3-as vereséget szenvedett, sajnos a fiúk mindkét félidőben kicsit tovább maradtak az öltözőben, és a hazai pálya előnye sem sújtotta a csapatot.