Asszisztensek: Punyi Gyula, Berényi Ákos

Jova, Polényi, Fodor (c), Pejovic, Rezes, Kártik, Gulyás, Kovács, Végső, Svedyuk, Hornyák

Mursits, Forró, Kitl, Papp, Albert, Dlusztus, Nyíri, Földi, Délczeg, Lénárth (c), Paudits

Gól: Sitku (92. perc)
Sárga: Nyíri (22. perc); Forró (50. perc); Gulyás (73. perc)
Piros:

I. félidő

A Nyíregyháza kezdte a találkozót. A hazaiak piros-kék mezben, míg a dorogi csapat tiszta fehérben játszik.

5. perc: A mérkőzés első kapura lövése Paudits nevéhez fűződik, 17 méterről próbálkozott, de sajnos középre ment.

9. perc: Paudits ugratta ki Papp Mátét a szélen, aki egyet tolt a labdán, de sajnos a középre adás pontatlan volt.

10. perc: Svedyuk lövését ütötte szögletre Mursits. Szögletet végzett el a hazai csapat, de a beívelést Mursits könnyedén húzta le.

13. perc Egy szabadrúgást követően össze-vissza pattogott a labda, ami végül Hornyákhoz került aki közelről a kapu fölé fejelt.

15. perc: újabb Papp beadás, ami ezúttal sokkal jobbra sikerült, Fodor az utolsó pillanatban tisztázott Délczeg elől.

Eltelt a félidő fele, mindkét csapat nagyon igyekszik, hogy a másik fölé kerekedjen,, de igazán nagy helyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani, kiegyenlített a találkozó.

31. perc: Albert Ádám próbálkozott lövéssel jó 20-22 méterről, de sajnos rosszul célzott, magasan a felső kapufa felett hagyta el a labda a játékteret.

35. perc: Ismét Albert lőtt a 16-os sarka közeléből, ezúttal már pontosabban, a labda alig kerülte el a kaput.

36. perc: Hornyák is próbálkozott egy lövéssel, de nagyon célt tévesztett.

37. perc: Gulyás ívelt be egy szögletet a bal oldalról, de a védők tisztáztak, a kipattanót végső a dorogi térfél közepéről küldte kapura, illetve a kapu mellé.

42. perc: Komoly Nyíregyházi helyzet maradt ki, Kovács beadása középen üresen találta Hornyákot aki lőtt is, de Mursits még bele tudott érni így a kapufát érintve vissza pattant mezőnybe a labda, Lénárth pedig tisztázott.

1 percet hosszabbít Nagy Róbert játékvezető.

II. félidő

Elkezdődött a mérkőzés második felvonása, a Dorog végezte el a kezdőrúgást.

49. perc: Svedyuk egy szép cselt követően betört a 16-os vonalára, középre adott, de Dlusztus jól helyezkedett és tisztázni tudott.

54. perc: jobb oldalról végzett el szögletet a "Szpari" a beívelést Mursits könnyedén húzta le.

57. perc: Cserél a Dorog, Forró helyett Csillag a pályán.

60. perc: Zoran Spisljak is cserére határozta el magát, Kártik hagyta el a játékteret, helyette Alan Kovác kap lehetőséget.

63. perc: Délczeg lövésre határozta el magát,de a kapus védett.

64. perc: Kovács is lőtt úgy 18 méterről, Mursits bravúrral hárított.

65. perc: Kitl Miklóst kellett lecserélni, Berkó Ádám váltotta. Reméljük Kitl sérülése nem súlyos. Berkó a védelem tengelyében, Lénárth húzódott egy sorral előbbre.

71. perc: Újabb hazai csere, Gulyást váltja Tóth.

78. perc: Óriási hazai helyzet maradt ki. Az Kovács lövését Mursits hárította bravúrral, majd a kipattanóból Tóth lőtt, de Papp egy csodálatos mozdulattal vetődött be és menteni tudott.

80. perc: Papp beadásából Csillag fejelt kapura a 16-oson belülről, de sajnos középre, Jova könnyedén hárított.

89. perc: Utolsó cseréjét is kihasználja Németh Szabolcs, Sitku Illés kap lehetőséget, Paudits Patrikot váltja.

2 perc hosszabbítás

92. perc: Góóóóóóóól. Sitku lőtte be a kapufáról kipattanó labdát. Csillag Dáriusz lőtt kapura, tehát mondhatjuk hogy a cserék hozták össze a gólt. 0-1!

Vége a mérkőzésnek! 0-1!