Asszisztensek: Kovács II. Gábor; Sinkovicz Dániel

Rusák, Nagy (C), Tóth, Széles, Krebsz, Heffler, Szarka, Vass, Hudák, Zeke, Herjeczki
Cserék: Pálfi, Koltai, Orbán, Lipták, Lázár, Vogyicska, Májer

Dorog
Mursits, Takács, Forró, Beke, Papp, Albert, Dlusztus (C), Földi, Barna, Lénárth, Paudits
Cserék: Borsos, Sitku, Berkó, Lencsés, Nyíri, Németh, Délczeg

Gól: Szarka (9. perc); Barna (31. perc); Délczeg (42. perc)
Sárga: Lénárth (29. perc); Takács (35. perc); Beke (55. perc); Krebsz (72. perc)
Piros: Takács (84. perc)

I. félidő:

Ragyogó napsütésben lépnek pályára a csapatok, igazán minden adott ahhoz, hogy kiváló mérkőzést lássunk. A Gyirmót csapata sárga mezben míg a Dorog piros-fekete szerelésben lép pályára. A kezdőrúgást Paudits Patrik végezte el. Délczeg a jegyzőkönyv ellenére végül a kezdőben kapott helyet.

4. perc: az első kapura tartó lövés Tóth Bence nevéhez fűződik. Tóth a térfél közepéről próbálkozott, de lövése messze fölé szállt.

9. perc: Vezet a Gyirmót, Nagy ívelt középre a bal szélről, Szarka pedig jól mozdult a labdára és a megszerezte a hazaiaknak a vezetést. 1-0!

20. perc: egy szögletet követően Paudits és Tóth szólalkozott össze, a játékvezető nyugalomra intette a feleket. Kirúgással folytatódik a játék.

26.. perc: Nagy Patrik kapott labdát a 16-oson belül, egy igazítást követően 10 méterről lőtt, de Mursits hatalmas bravúrral szögletre ütötte a labdát.

29 perc: Paudits lőtt távolról, de a labda elkerülte a kaput.

31. perc: Barna Gergő lépett ki a védők közül és a kimozduló Rusák felett átemelve a bal sarokba lőtt. 1-1!

33. perc: Zeke a bal szélről középre adott, Heffler pedig a 16-oson belülről lőtt, de Mursits ki tudta ütni az erős lövést.

35. perc: Heffler szerzett labdát kihasználva a védők hibáját, kapura tört de végül elpepecselte a hatalmas lehetőséget.

42. perc: Délczeg Gergő góljával vezetünk. 1-2!

Vége az első játékrésznek! Az állás 1-2!

II. félidő

Tóth Bence indította útjára a labdát, ezzel elkezdődött a második félidő, cserélt a hazai csapat, Koltai lép pályára.

48. perc: Tóth próbálkozott úgy 22-24 méterről, de nagyon gyengére sikerült.

51. perc: Krebsz ívelt középre, de Dlusztus jól helyezkedett és kifejelte a veszélyes beadást.

61. perc: Albert Ádám kapott labdát a vendégek 16-osánál, lőtt, de sajnos a lövést megelőzően kicsit kivárt és ez elég volt, hogy a védők bevetődjenek.

64. perc: bal oldali szögletet követően Délczeg ugrott a legmagasabbra, fejelt is de sajnos nem volt eléggé pontos, a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

66. perc: Tóth, Vogyicska csere a hazaiaknál.

69. perc: Vogyicska passzolt Hefflerjez aki középre ívelt. Nagy Patrik eléggé magára hagyatva fejelt, de szerencsére Mursits kezébe.

70. perc: Németh Szabolcs is cserélt. Albertet váltja Nyíri.

75. perc: Utolsó cseréjét is kihasználta Csertői Aurél, Szarkát váltja Májer.

80. perc:  Sportszerű jelenet, Mursits Roland segítette ki a görcsöt kapó Krebsz Mátét.

84. perc: Takács megkapta a második sárga lapját. Emberhátrányban vagyunk. Nagy végezte el a szabadrúgást, lövését nagy bravúrral hárította Mursits.

86. perc: Németh Szabolcsnak reagálni kellett a kiállításra, Barna Gergő hagyja el a pályát és Berkó Ádám kap lehetőséget.

89. perc: Májer forgatta meg a védőket és középre ívelt, Hudák nagy helyzetből mellé fejelt.

4 perc hosszabbítás

91. perc: dorogi csere, Lencsés lép pályára Délczeg helyett.

92. perc: Krebsz beadását Mursits ölelte magához, majd Nagy lövését is szépen hárította.

94. perc: Berkó mentett nagyot az utolsó percben.

Vége a mérkőzésnek! 1-2!