Több jó egyéni teljesítménynek köszönhető a győzelem Szekszárd ellen kezdünk a Magyar Kupában

Fölényesen győzött U17-es csapatunk

2018. Április 16. Hétfő
Részletek a "Bővebben" után
Az MLSZ III. osztály Közép C csoportjában szereplő Dorogi FC a Grund 1986 FC-vel mérte össze erejét a hétvégén. A Dorogi FC 8-1-es (félidő 2-1) győzelmet aratott.
Gólszerzők: Manger A. (4), Váli B. (2), Szatmári K. (2)

Összeállítás: Merész B. - Bojtor D., Takács Z., Molnár Á., Cserven M. - Somogyi D., Marczinkó B., Váli B., Barna G., Szatmári K. - Manger A.
Cserék: Szerepi K., Deres M., Dékay G., Jakobi R., Horváth J., Fábián-Nagy B., Belányi B.

Marczinkó Bence (középpályás): Az első félidőben nagyon nehéz dolgunk volt. A meccs kulcsa a harmadik gól volt, amely után már felszabadult játékkal nyerhettük meg a mérkőzést.

Fenyvesi László (vezetőedző): Az egész mérkőzés jó színvonalú összecsapás volt. Nagyon jó időben rúgtuk a második, illetve a harmadik találatunkat, aminek kulcsszerepe volt és megtörte a vendégcsapatot. Ekkor megéreztük a vérszagot, amit ki is használtunk és megszereztük az újabb 3 bajnoki pontot.

Jók: az egész csapat