Swietelsky Soproni VSE - Dorogi FC Mekantil Bank liga, NB II. 17. fordulóNovember 20. Vasárnap 16:00Helyesbítés, a stadion pontos címe: Sopron, Városi stadion, Káposztás u. 4.
Játékvezető: Gyarmati II Tibor
Asszisztensek: Huszár Balázs, Kepe Arnold
Csapatunk ezen a héten
Vasárnap délután 16:00 órától folytatja szereplését a Merkantil Bank ligában, idegenben, az NB II-ben, 2011 óta folyamatosan szereplő Swietelsky Soproni VSE együttese ellen.
A klub részletes története itt olvasható:
http://www.svse.hu/hu/klub/tortenet.html A jól ismert
Supka Attila szakmai igazgató által irányított társaság a tabellán jelenleg a
9. helyen áll 6 győzelemmel 5 döntetlennel és 5 vereséggel. Ellenfelünk, mind a
rúgott (20), mind pedig a
kapott gólokat tekintve
(19) a középmezőnyhöz tartozik.
Az eddigi
7 hazai mérkőzésükön közepes teljesítményt nyújtottak,
2 győzelem, 4 döntetlen és 1 vereség a mutatójuk.
A mieink, jelenleg a
13. pozícióban állnak a tabellán,
6 győzelemmel 3 döntetlennel és 7 vereséggel várják a folytatást.
A két csapat között jelenleg csak
2 pont a különbség a tabellán.
Dorog: 21 pont,
Sopron: 23 pont
Megkérdeztük középhátvédünket,
Berkó Ádámot, hogy mire számít az összecsapáson?
Mit vársz a Sopron elleni meccsen?Természetesen szeretnénk idegenből elhozni a 3 pontot. Masszívan kell védekeznünk, és ha a labdaszerzések után a támadásokban hatékonyak leszünk, akkor mindenképp győztesen hagyhatjuk el a pályát. Kevés gólra számítok, akár egy rúgott góllal is meglehet nyerni a meccset.
Hogy érzed, milyen formában vagytok?A Kisvárda ellen a csapatnak sajnos semmi sem jött össze, valami nem klappolt azon a napon, de ilyen meccs úgy gondolom, csak egyszer van egy évben. Úgy érzem túlléptünk rajta és a csapat a válogatott meccs miatti szünetben alaposan felkészült, fizikálisan és mentálisan is egyaránt a meccsre.
Sikerült alaposan feltérképezni a soproni együttest?
Még a videó elemzés előtt állunk, de pár információt már kaptunk. Egy agresszív, egész pályán letámadó csapatról van szó. Ha ezt sikerül átjátszanunk gyors rövid kombinációkkal vagy hosszú pontos labdákkal, akkor sok területünk lehet, ahol támadást tudunk vezetni. Azután pedig „csak” a befejezésekre kell koncentrálnunk.
SzurkolóinknakHajrá Dorog!