Évzáró a DFC-nél Tornagyőztes az U16-os csapatunk a IX Winkler Kupán Élő online közvetítés - Budafoki MTE - Dorogi FC Góltotó Belányi Istvánnal Budafok ellen zárjuk az évet

Asszisztensek: Szabó Péter, Kulman Tamás

WKW ETO FC Győr: Gyurákovics, Nagy, Magasföldi, Bagi, Beliczky, Szimcso, Szatmári, Völgyi, Zamostny, Kovács, Debreceni
Vezetőedző: Szentes Lázár

Dorogi FC: Zima, Németh, Szellák, Mészáros, Berkó, Szedlár, Bora, Szalai, Lénárt, Faragó, Simon
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Gól: Szedlár (2. perc),  Bagi (9. perc), Beliczky (58. perc), Kamarás (81. perc)
Sárga: Németh (28. perc), Szatmári (31. perc)

Első félidő

Újabb fontos meccs vár a csapatunkra, a 12 pontos Dorog és a 14 pontos Győr csap össze a 17 órakor kezdődő találkozón, fontos lenne mindhárom pontot megszerezni és stabilizálni pozíciónkat a középmezőnyben.

A Győr csapata, név szerint Zamostny Balázs végezte el a kezdőrúgást, a csapatunk motiváltnak látszik, mindent bele, Hajrá Dorog!

2. perc: GÓÓÓÓÓL Ennél jobban nem is kezdődhetett volna a mérkőzés Szedlár lőtt, a győri kapus segítségével a labda a hálóba pattant.

9. perc: egyenlített a Győr, bal oldali szögletet követően Bagi közelről a dorogi kapuba fejelt. 1-1.

16. perc: Faragó veszélyesen futott el a jobb szélen, laposan adott középre, a győri védők ha nehezen is de tisztáztak.

20. perc: a Győr csapata veszélyeztetett, a védők mögé beemelt labdát Bora jól helyezkedve, az oldalvonalon kívülre tisztázta.

27. perc: Magasföldi majd Szimcsó volt a labda útja, lövését a dorogi játékoson megpattanva az alapvonalon kívülre távozott. A szögletet követően nagy kavarodás alakult ki a kapu előtt, a labda egy győri lábat érintve a lécen csattant, de a védők tisztáztak.

28. perc: A dorogi térfél közepén Németh Ádám szabálytalankodott, sárga lappal jutalmazta a bíró.

31. perc: Hasonló szituációban most a győri Szatmári szabálytalankodott ott is sárga. Egyik szabadrúgásból sem alakult ki különösebb akció.

38. perc: Veszélyes dorogi kontra futott a bal szélen, Faragó beadásáról csak egy hajszálnyival maradt le Simon és Szedlár is.

45. perc: Hatalmas Dorog helyzet maradt ki Szedlár indításából Faragó teljesen egyedül lépett ki, kapura lőtt, de nem helyezte eléggé és a kapus lábbal védett.

Kiegyenlített a mérkőzés minden oldalon alakultak ki gólhelyzetek. A Dorogi Fc csapata főleg kontrából volt veszélyes. Az állás 1-1, izgalmas második játékrész várható.

Második félidő

Elkezdődött a második félidő, Simon Attila indította útjára a játékszert - Hajrá Dorog! Cserélt a Győr, Szimcsó helyett Szabó lépett a pályára.

46. perc: Magasföldi lőtt 20-22 méterről, Zima szépen ütötte ki a labdát.

55. perc. Szalai szerezte meg a labdát, gyors sprintet követően Szedlárhoz passzolt aki, a 16-os sarkáról lőtt, de a győri kapus védte az életerős lövést.

58. perc: bal oldali akciót követően a győri játékos középre adott, össze-vissza pattogott a labda a 16-oson belül, a védők nem tudtak tisztázni és Beliczky a kapuba kotorta a labdát. 2-1!

65. perc: Újabb veszélyes jobb oldali akciót vezetett Győr a beadást követő lövés alig kerülte el a dorogi kaput.

66. perc: Cserélt a Dorog Fc, Szellák helyett Kamarás kap játéklehetőséget.

67. perc: Zamostny buktatta Szedlárt a győri térfél közepén, a bíró jogosan adott sárgát a győri játékosnak.

69. perc: Keményedik a mérkőzés, most Tomás Lénárt kapott sárgát buktatásért.

72. perc: Szedlár végzett el szabadrúgást a győri térfél közepéről, a védők szögletre fejelték, a beadást követő kisebb rugdosódás után a győri védők tisztáztak.

73. perc: 2. cseréjét is végre hajtotta a Győr csapata, Szatmárit Nagy Martin váltotta.

77. perc: Hatalmas dorogi lehetőség maradt ki, Simon Attila beadásáról Szedlár egy hajszállal maradt le.

79. perc: Végh Ádám kap lehetőséget, egyre támadóbban lép fel a Dorog csapata.

81. perc: Góóóóól! Németh Ádám bedobását egy csúsztatást követően Kamarás fejelte gyönyörűen a kapu bal sarkába. 2-2!

86. perc: Bora buktatta a győri játékost a 16-os szélén, amiért sárgát kapott. A szabadrúgást Völgyi rúgta kapura, Zima nagyot hárított.

86. perc: Kihasználta utolsó cserelehetőségét a Győr, Beliczky ment le, Kabát lépett a pályára.

89. perc: 18 méterről végezhetett el szabadrúgást a Győr, Magasföldi lövése a bal kapufán csattant.

3. perc hosszabbítás!

Vége a mérkőzésnek! Maradt 2-2. Mindkét csapat nagy erőket mozgósított a győzelem érdekében, de végül egyik csapat sem tudta a maga javára fordítani a mérkőzést.