Évzáró a DFC-nél Tornagyőztes az U16-os csapatunk a IX Winkler Kupán Élő online közvetítés - Budafoki MTE - Dorogi FC Góltotó Belányi Istvánnal Budafok ellen zárjuk az évet

Asszisztensek: Szabó Péter, Aradi József

Dorogi FC: Vajda D., Németh, Mészáros, Berkó, Szedlár, Vígh, Csató, Bora, Szalai, Lénárt, Faragó
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Szolnoki Máv FC: Hrabina, Molnár, Balogh, Horgosi, Kenderes, Tóth, Ágoston, Berdó, Angyal, Pantovic, Papp
Vezetőedző: Balogh Pál

Gólszerzők: Mészáros Áron, Bora György
Sárga lap: Horgosi, Faragó
Piros lap:

Első félidő:

A mérkőzés cseppet sem ideális körülmények között kezdődött, hiszen a pályán már meglátszódik a kb. egy órája tartó havazás. A zord időjárás ellenére sokan követik a helyszínen  meccset.
A sípszó előtt került sor az Őszi szezon játékosa cím átadására, amelyet most Szedlár Zoltán kapott meg. Gratulálunk Zoli, megérdemelted!

1. perc A labdát mi hoztuk ki, az első percben már egy ígéretes támadás után Szalai távoli lövése landolt az ellenfél kapujában. Már mindenki ünnepelt a lelátókon, a bíró azonban les miatt nem érvényesítette a találatot.

4. perc Németh Ádám erőtlen lövését a kapus könnyedén fogta.

7. perc Egy lerántást követően kb. 30 méterről Szedlár Zoli lőtt kapura, ami épp a kapus kezei közé pattant.

9. perc Tóth szöglete szerencsére Vígh Ádám fejére pattant, aki tisztázni tudott a kapu előtt.

13. perc Egy szögletet követően újabb gólt szereztünk, a partjelző azonban ismét lest intett, érvénytelen a találatunk.

24. perc Szedlár szép indulása után a beívelő labda éppen hogy elkerülte Faragó fejét, maradt a 0-0.

25. perc Szedlár erőteljes lövésétől csak a kapus vetődése tudta megmenteni a hálót.

28. perc Kenderes Zoltánt sérülése miatt Tóth Balázs váltja a pályán.

29. perc GÓÓÓÓÓL Szedlár beadását követően Mészáros 5 méterről a kapuba talált.

39. perc Horgosi Donát csúnya szabálytalansága miatt sárga lapot kapott

40. perc Faragó Tamás megmozdulását ítélte a bíró szabálytalannak és jutalmazta egy sárga lappal

42. perc Molnár Róbert szintén megsérült, Lakatos Csaba folytatja tovább a játékot helyette

44. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL Szedlár szöglete után Mészáros parádésan adta be a labdát, amit Bora GYuri gyönyörű megmozdulással fejelt a hálóba.

Második félidő:

54. perc Szalai beadását követően Vígh 3 méterről csak a kapu mellé tudta rúgni a labdát

55. perc Szedlár lövése csak centikre kerülte el a kaput.

62. perc Tóth László beadását Berdó Péter az üres kapu fölé rúgta.

67. perc Faragó Tamás helyett Simon Attila lépett pályára

77. perc Egy szolnoki támadást követően Vajda Dani  védett szenzációsan, majd Bora Gyuri tisztázott.

79. perc Pantovic Nikola helyén Katona György

81. perc Vígh Ádám fejesét kellett Hrabinának bravúrral hárítania

83. perc Kettős csere a Dorogi FC-nél, Németh Ádám helyett Grabant Péter, Vígh Ádám helyett pedig Kamarás György folytatja a játékot

A bíró 2 percet hosszabbított, de egyik csapat sem ért el találatot, így a hazai szurkolók ünneplése közepette 2-0-val ért véget a mérkőzés.