Élő online közvetítés - Békéscsaba 1912 Előre - Dorogi FC Góltotó Nagyházi Dáviddal Vasárnap a Viharsarok fővárosába látogatunk Utánpótlás hírek - Impozáns U19 győzelem Élő online közvetítés - Dorogi FC - Ceglédi VSE

Asszisztensek: HORVÁTH ZOLTÁN, BEDE TAMÁS

Dorogi FC: Vajda D, Németh, Mészáros, Szedlár, Kovács, Csató, Bora, Szalai, Lénárt, Faragó, Simon
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Ceglédi VSE: Mursits, G. Bíró, Albert, Nyilas, Sándor, Heffler, Preklet, Farkas, Damásdi, Szilágyi, Asztalos
Vezetőedző: Klausz László

Első féidő

1. perc Elkezdődött a mérkőzés, Simon Attila hozta mozgásba a labdát. Az első akciónk máris veszélyeztette a ceglédi kaput. Simon beadása Faragóhoz érkezett, a labda alig kerülte el a hálót.

5. perc Faragó labdaszerzését követően Szedlár tudott elindulni a bal szélen, lövése veszélyeztette a vendégek kapuját.

7. perc Szedlár Zoli szabadrúgása sajnos nem volt pontos, így elkerülte a ceglédiek hálóját.

9. perc Nyilas Elek szabadrúgása a felső lécen csattant. Az utána következő szögletet azonban fölé fejelték a vendégek.

21. perc A játék teljesen kiegyenlített, főleg mi támadunk, egyelőre különösebb eredmény nélkül.

26. perc Szalai a saját térfélen szerzett labdát, amivel Faragót indította. A beadásról Simon épp hogy lemaradt, így nem született gól a szép támadást követően.

33. perc Asztalos szabálytalanságát követően kialakult kakaskodás után a játékvezető Mészárost és Asztalost is sárga lappal "jutalmazott".

37. perc Mészáros lövése Faragó elé pattant, aki szögletre tolta a labdát. A támadásból nem született gól.

38. perc Szilágyi Péter egy szabálytalan labdaszerzést követően sárga lappal lett gazdagabb. Még ugyanebben a percben Lénárt durva becsúszása miatt szintén sárgát kapott.

40. perc Lénárt újabb szabálytalanság után megkapta a piros lapot, így a Dorogi FC tíz emberrel folytatja tovább a játékot.

Gólt egyik csapat sem szerzett, így 0-0-val fordulnak a csapatok.

Második félidő:

48. perc Faragó labdaszerzését követően kétszer is veszélybe kerüt a vendégek kapuja, gólt azonban nem tudtunk egyik szögletből sem szerezni.

52. perc Faragó beadását követően Kovács Dani lövése a felsőlécet csak centikre kerülte el.

56. perc Szalai indítását Simon nem érte el, ezért a kapus hárítani tudta a támadást.

Csapatunk a második félidőben magához ragadta a kezdeményezést, tíz emberrel is uraljuk a játékot. Reméljük hamarosan gólra váltjuk valamelyik támadásunkat!!!

61. perc Sándor lövését Vajda gond nélkül hárírotta.

65. perc Damásdi Alex helyére Fehér Milán érkezett.

67. perc Szedlár szöglete közvetlen a kapus kezében landolt.

69. perc Nyilas Elek a labdát magasan Vajda kapuja fölé lőtte, így a kapusunknak nem akadt dolga vele.

70. perc Simon Attilát Vígh Ádám  váltja a pályán.

73. perc A csapatkapitány Sándor István helyett Peres Csaba folytatja a játékot.

75. perc Szedlár indult a  saját térfelünkről, majd Mészárosnak passzolta a labdát, aki kisodródott és a kapus hárította a lövést.

77. perc Németh szöglete után Szalai bikázott a labdába húsz méterről, az erőteljes lövését a kapus fogta meg.

84. perc Cserélünk. Faragó Tamás helyett Kamarást küldte fel Schindler Szabolcs a pályára.

85. perc Kamarás szabadrúgása Csató előtt landolt, akinek kapáslövése a felsőléc fölé pattant.

86. perc Szedlár cselezése után kapura lőtte a labdát, amit a kapus hárított.

88. perc Vígh Ádám fejesét már minden néző a kapuban látta, sajnos centikre, de elkerülte a hálót.

90. perc Két labda volt a pályán, az egyiket Szedlár Zoltán kirúgta a pályáról. Ezt a cselekedetet a játékvezető sárga lappal jutalmazta.

A két perc hosszabbításban sem született gól, így a mérkőzés 0-0-val fejeződött be.