Zima, Németh, Szellák, Mészáros, Szedlár, Csató, Bora, Szalai,Tomás, Faragó, Simon

Gól: Faragó (31.) ; Oldal (38.) ; Sándor (40.) ; Mészáros (65.)

Sárga lap: Csonka (49.) ; Nagy (82.) ; Bora (87.)

1. félidő

Elkezdődött a mérkőzés a dorogi Simon Attila végezte el a kezdőrúgást.

6. perc: az első akció, Szedlár passzolt szépen Németh Ádámnak aki szépen futott el a szélen, de a védők végül tisztáztak.

13. perc: veszélyes Csákvár akció futott a jobb szélen, Csató azonban tisztázni tudott szorongatott helyzetben.

16. perc: Mészáros adott be középre, Markek bravúrral ütötte ki s mezőnybe.

17. perc: veszélyes dorogi szöglet szállt be a jobb szélről, nagy kavarodás után Faragó fejelt, a Csákvár kapusa a bal alsó sarokba tartó labdát nagyot nyújtózva ütötte ki.

26, perc: Szedlár adott közé a 18 méterről, Szellák jól érkezett középen és csak milliméterekkel maradt le, nagy helyzet volt.

31. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Szedlár futott el a bal szélen, 3 védő között is sikerült tisztára játszania magát, jól futott el a szélen, beadására Faragó érkezett és a kapuba belsőzte a labdát. 0-1!

33. perc: Újabb pontos Szedlár beadás, Faragó érkezett középen és 16-17 méterről leadott lövése alig kerülte el a kaput.

38. perc: Gól! Bal oldalról érkezett be egy csákvári beadás, a labda furcsán csavarodott középre és Zima felett elszállt a labda, Oldal Tibor közelről a kapuba bólintott. 1-1!

40. perc: Újabb Csákvár gól, Molnár Tibor cselezgetett a dorogi térfél közepén, majd Sándor Györgyhöz sarkalt, aki 18 méterről lőtt a kapu jobb alsó sarkába. 2-1!

44. perc: újabb veszélyes Csákvár akció, a beadást Csató szép mozdulattal fejelte ki.

Vége az első félidőnek.

Csapatunk két perc kivételével jól játszott, a szünet viszont jól jött mert a két gól megrogyasztotta kicsit a csapatot, reméljük a második félidőben meg tudjuk fordítani az eredményt, csak az első 35. perc játékát kell megismételni.

2. félidő

Elkezdődött a II. félidő! Egyik vezetőedző sem látott okot a cserére.

49. perc: Az első sárga a mérkőzésen Csonka kapta Szedlár buktatásáért.

57. perc: Faragó viharzott el a jobb szélen, beadását Markek Tamás az utolsó pillanatban szerezte meg Mészáros elől, szép akció volt.

60. perc: Cserélt a Dorogi Fc, Szellák helyett Kamarás kap játéklehetőséget.

65. perc: GÓÓÓÓÓÓL! bal oldali beadást követően a labda Mészáros Áron elé került, aki 18 méterről gyönyörű mozdulattal lőtt a bal felső sarokba. 2-2!

69. perc: Kettőt is cserélt a Csákvár Bokros helyett Kiprich, Oldal helyett Molnár lépett pályára!

74. perc: Papp Máté veszélyeztetett szabadrúgásból 20-22 méterről alig lőtt a kapu fölé, bár Zima biztosított.

76. perc: másodszor is cserélt Schindler Szabolcs, Faragó helyett Kovács Dániel kap lehetőséget a bizonyításra.

80. perc: Utolsó cseréjét is kihasználta csapatunk, Vígh lépett a pályára.

82. perc: reklamálásért Nagy kapott sárgát.

85. perc: Veszélyes csákvári lövés zúgott a dorogi kapura Zima bravúrral hárított.

87: Bora kapott sárgát labda elrúgásért.

3 perc hosszabbítás!

Vége a mérkőzésnek, a végeredmény 2-2!

Mindkét csapat nyílt sisakkal támadott, jó mérkőzést láthattak a nézők.