Szedlár Zoltán visszatért!

Élő közvetítés: PMFC - Dorogi FC!

2020. Agusztus 2. Vasárnap
Részletek a "bővebben" után!
Sok szeretettel köszöntjük Önöket Pécsről, ahol az idei szezon első mérkőzése vár ránk az NB2-ben! Vendéglátónk előrejelzése szerint közel 3500 ember fogja a helyszínen követni az eseményeket, az otthonmaradóknak pedig igyekszik a dorogifc.hu minden részletről beszámolni! Kezdés 18:45-től, addig is, #hajradorog! 😉

-18:40 - Egy kis technikai tipp: Annak érdekében, hogy zökkenőmentesen értesüljenek a mérkőzés eseményeiről, javasoljuk a számítógép, laptop és okostelefon böngészőjének gyakori frissítését!

-18:45 - És most a főszereplők, avagy így néznek ki a kezdőcsapatok:
PMFC:
Helesfay (K), Sági, Rácz, Futó, Katona, Kónya, Grabant, Óvári, Tihanyi, Geiger, Króner. A kispad: Keleti (K), Keresztes, Preklet, Batizi-Pócsi, Nemanja, Hegedűs és Bartha.

Dorogi FC:
Mursits (K), Varju, Tóth, Mészáros, Vígh, Dlusztus, Nyíri, Kovács, Zabari, Szerencsi, Girsik. A cseréink: Tulipán (K), Nagyházi, Ryashko, Beliczky, Berkó, Papp és Lénárt.

-19:00- Elkezdődött... #hajradorog!

1. perc: Rögtön az első percben óriási ziccer, de Girsik ellen nyert a kapus, marad a 0-0.

8. perc: Ismerkedik egymással a két csapat, apró faultok,de egyik kapu sincs igazán veszélyben.

9. perc: Óriási pécsi bedobás a baloldalról, ami pécsi fejet talál, de Mursits magabiztosan húzza le.

12. perc: Gól! Veszélyes szabadrúgás pécsi részről, amit elsőre sikerül kifejelni, az ismétlést azonban már nem, Rácz fejel a hosszúba, 1-0.

17. perc: Percek óta áll a játék Dlusztus sérülése okán, cserére kényszerülünk, Berkó Ádám lép pályára!

20. perc: Gól! Egy mélyen felívelt labdára védőink ugyan elindultak, de a pécsi támadó ki tud bújni, aki csak szabálytalanul tudunk megállítani. A megítélt büntetőt Óvári lövi, alapvetően középre, Mursitsnak azonban nincs szerencséje, 2-0.

23. perc: Furcsa játékvezetői döntés! Egy jól kinéző kontránk végén, gólhelyzetben szabálytalankodik az utolsó védő Tóth ellen, de a kiállítás elmarad, csupán szabadrúgás, igaz, az remek helyről. Nyíri lövése a sorfalat találja telibe, marad a 2-0.

27. perc: Próbálkozunk, leginkább Nyíri és Kovács révén a jobb oldalon, de egyelőre nem sikeresen.

29. perc: Gól! Újabb pécsi kontra a jobb oldalon, a labdát sikerül középre juttatni, ahol Geiger érkezik és higgadtan a bal alsóba gurít. 3-0.

32. perc: Gól! Egy baloldali szögletet visszagurít a pécsi játékos, Sági átveszi és 25 méterről óriási gólt szerez a kapufa segítségével. 4-0.

37. perc: Zabari fut fel a baloldalon, beadását az utolsó védő tisztázza Vígh elől.

39. perc: Kovács remekül ível be egy szabadrúgást, a hazai kapus azonban biztos kézzel húzza le.

41. perc: Kovács vezeti a labdát középen, majd indítja a jobb oldalon Girsiket, aki érintőből adja vissza Kovács elé, a hazai kapus második óriási bravúrja azonban nem engedi, hogy szépítsünk.

44. perc: Veszélyes helyen veszítünk labdát, kialakítva az ellenfél számára egy 3 az 1 elleni szituációt, de Berkó megoldja, az utolsó pillanatban tisztáz.

47. perc: A játékvezető az ivószünet okán 2 perccel toldotta meg az első játékrészt. Az állás 4-0.

-20:00- A csapatok ismét a pályán, jöhet a folytatás, reméljük a második 45 percben jobb arányban használjuk ki a helyzeteinket.

47. perc: Berkó szerelne, de rossz ütemben teszi, sárga lappal bünteti a játékvezető.

49. perc: Girsik veszít labdát a középpályán, amit újabb pécsi kontra követ, a támadás végén azonban óriásit véd Mursits.

50. perc: Ígéretes dorogi támadás, amely során egy előre vágott labdát fejelt vissza Mészáros az érkező Víghnek, a lövés azonban fölémegy.

55. perc: A mai mérkőzés talán legaktívabb dorogija, Kovács cselezi be magát a tizenhatos előterébe, a hosszúra céloz, de a kapus ismét jól végzi dolgát.

56. perc: Cserélünk, Girsik helyett Beliczky a pályán.

57. perc: Ismét nincs szerencsénk, ezúttal Mészáros élesen kapu elé vágott labdáját nem sikerült a kapuba lőnünk, Beliczky kiszorított helyzetből próbálkozott.

59. perc: A hazaiak is frissítenek, Geiger helyett Nemanja a pályán.

64. perc: Az előző percekben a mezőnyben volt a labda, egyik csapat sem volt veszélyes, dorogi oldalon pedig újabb csere, Zabari helyett Papp a baloldalon.

67. perc: Tihanyi is elhagyja a pályát, a helyén Batizi-Pócsi.

72. perc: Vígh Ádámtól indult ígéretes támadásunk, ám Kovács védők mögé passzolt labdája rövid, nem tud vele kilépni Beliczky.

73. perc: Papp harcol meg a labdáért a balszárnyon, helyzetbe hozza középen Kovácsot, de lövése újra elkerüli a kaput.

77. perc: Csere. Óvári Zsoltot, Hegedűsre váltja a hazai mester.

81. perc: Ismét a legrosszabb pozícióban veszítünk labdát, amit remekül használ ki az ellenfél, ám Mursits ismét hatalmas bravúrt mutat be.

83. perc: Teljesen felesleges szabálytalanság pécsi részről, Szerencsit lökik a pályát kerítő korláthoz, de tudja folytatni a játékot!

84. perc: Mindent megteszünk a szépítésért, a kapus az utolsó pillanatban tud keresztezni a labdáért hajtó Vígh elől.

86. perc: Folymatos faultokkal lassítja próbálkozásainkat a hazai csapat.

90. perc: Plusz hármat tesz rá a játékvezető.

91. perc: Nyíri fut el a jobbszélen, az alapvonalról centerez, ám nem sikerül ezt sem gólraváltani.

92. perc: Baloldalon vezet támadást a Pécs, amit lövéssel tud befejezni, de elzúg a hosszú mellett.

93. perc: Vége. A helyzeteit sokkal jobb arányban kihasználó hazai csapat 4-0-ra nyerte meg a találkozót.

-20:48- Köszönjük, hogy velünk voltatok a közvetítés során!