Élő közvetetítés: Dorogi FC - WKW ETO FC Győr!

2020. Agusztus 23. Vasárnap
Részletek a "bővebben" után!
Nagyon sok szeretettel köszöntjük mindazokat, akiknek nincs lehetőségük a Buzánszky Stadionban tölteni a hét utolsó délutánját. Természetesen ezúttal is percről percre a csapattal leszünk és kiemeljük a legfontosabb eseményeket az ETO elleni összecsapásról. Hamarosan kezdünk, Hajrá Dorog!

-17:15- Negyed óránk maradt a találkozó kezdetéig, úgyhogy szokás szerint jöhet a két csapat összeállítása.

DOROGI FC: Mursits (K), Nyíri, Berkó, Ryashko, Zabari, Tóth, Mészáros (C), Lénárth, Beliczky, Papp, Girsik. A padról tudnak ma segíteni: Tulipán (K), Nagyházi, Vígh, Váli, Zuigéber, Csillag, Kovács. Vezetőedzőnk: Németh Szabolcs.

WKW ETO FC Győr: Gundel-Takács (K), Lipták, Vashkeba, Bagi, Kerkez, Fejes, Vári, Májer, Priskin, Szuhodovszki, Kovács. A vendégek cseréi: Gyurákovics (K), Temesvári, Szimcsó, Múcska, Vankó, Vitális, Berki. Vezetőedző: Tuifel Péter.

-17:29- A mérkőzés előtt egy percig tartó csenddel emlékezünk Szűcs Lajosra, Ecker Róbertre és Varga Sándorra, akik sajnos már nem lehetnek velük. Nyugodjanak békében!

-17:30- Útjára indult a játékszer, Hajrá Dorog!

1. perc:
Mészáros, harcol ki szögletet a vendégtérfél jobb oldalán, amiből aztán Berkó fejelhet tisztán, de kissé fölé száll, majdnem egyből sikerült megszerezni a vezetést.

3. perc: Nyíri révén szerzünk újabb szögletrúgáshoz lehetőséget, de az egyértelmű szituációt a játékvezető kirúgásra értékeli.

4. perc: Girsik kap labdát Tóthtól a középpályán, jól meg is tartja, csak szabálytalanul tudják megállítani.

6.perc: Újra a jobb oldalon próbálkozunk, ezúttal a győriek Nyírit akadályozzák becsúszva és a labdát nem érintve.

8. perc: Papp nyargal el egy jól elétett labdával a balszélen, de a kapu előterébe szánt labdája elsuhan a kapu előtt, érkező nincs.

10. perc: GÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLL!!!!!!!!! Labdát szerzünk a jobb oldalon Nyíri révén, amit ügyes kombinácival juttatunk egészen a túl oldalra, ahol Papp Máté várja, hogy gólra válthasson egy remek passzt Girsiktől, és bizony Ő meg is teszi! 1-0!

14. perc:
Nem szállt fejünkbe a vezetés, remekül tartjuk a labdát, vagy szerezzük épp vissza, ha szükséges.

16. perc: Jól játsza be a védősorunk mögé a labdát az ETO, de Nyíri tisztáz.

18. perc: Gyengécske győri beadást fog meg Mursits.

19. perc: Ismét próbálkozunk, Beliczky lépi át Nyíri passzát, átadva a lövés lehetőségét így Girsiknek, aki lő, de gyengére sikerül.

22. perc: A betömörülő vendégek között nehezen találunk rést, de legalább mi kezdeményezünk.

26. perc: Beliczky fejelhetne veszélyesen egy balról érkező labdába, de csak megcsúszik csatárunk fején, így nem tudja kapu felé irányítani.

29. perc: Egy rossz bedobást fülelünk le remekül, de Beliczky indítása elakad Lipták lábában.

32. perc: A szélen próbál megbontani minket a zöld színű csapat, de hiba nélkül védekezünk eddig.

33. perc: Az első sárga lapot Vashkeba kapja a mai napon.

35. perc: Rengeteg labdát szerzünk Tóth és Lénárth alázatos szűréseiből.

37. perc: Nyíri az alapvonalon vezeti végig a labdát, a kulcspassz azonban elakad, szöglettel viszont jövünk.

40. perc: Tóth próbálkozik egy átlövéssel, de sajnos blokkolni tudják. A lepattanóból Beliczky ismétel, de szöglet az eredménye csak.

42. perc: Talán első alkalommal alakít ki veszélyes lehetőséget a Győr, de balról pontatlan lövést eresztenek meg.

45. perc: Egy perccel lesz hosszabb ez a játékrész.

-18:17- Félidő, mi pedig magabiztosan vezetünk, 1-0.

-18:31- 15 perc pihenőt követően, folytatódhat a mérkőzés.

46. perc:
Majdnem 2... Papp Máté centerezéséről Beliczky éppenhogy lemaradt, pedig a kapus már verve volt.

48. perc: Girsik elé jut egy bedobás, jól is fedezi, majd egy minimális kontakt után elesik, de a játékvezető nem ítél büntetőt.

50. perc: Papptól-Beliczky a labda útja, a pálya egyik szélétől a másikig, ahonnan lövünk, de nincs benne elég erő.

54. perc: Mi maradt ki... Beliczky ívelt Mészároshoz, aki visszafejeli lövőre Girsiknek, a lövés is jó, de hatalmas győri bravúr a vége.

55. perc: Lénárth a földön, miután hatalmas ütközik.

56. perc:  Szimcsó a pályán, akit Szohodovszkit váltja az ETO első cseréjeként, Kerkesz helyett pedig Múcska a zöldek második cseréje.

59. perc:
Mészáros reklamálásért kapja a sárgát.

60. perc:
Zuigéber Ákost küldi csatába Németh Szabolcs vezetőedző, ami egyúttal Beliczky Gergő mai mérkőzésének a végét is jelenti.

62. perc: Győri szabadrúgás kerül a leshelyzet sorsára.

65. perc: A vendégek birtokolják most a labdát, tudnak belőle lőni is, de bőven fölé.

69. perc: Nem csak ivószünettel, de személyi cserével is frissítenek a vendégek, Májer helyett Berki a pályán.

70. perc: Veszélyes győri szögletből tudunk kontrázni, Zuigéber 50 métert vezetheti a labdát, de szerelik.

73. perc: Papp olvassa jól a győr szándékát, Girsik a társa a kényszerítőben, de beadására a kapus az első érkező.

76. perc: Távoli győri bomba útjában Lénárth becsúszva.

77. perc: Jól támadja a labdát az ETO támadóját a szöglet után, de a gólvonalról kivágjuk.

78. perc: Megszakad a játék, Lénárth Tamás fekszik a földön, miután arcon csapja egy vendégjátékos.

79. perc: Vígh Ádám száll be a játékba, Girsik cseréjeként.

80. perc: Vígh első labdaérintése remek, megcsúsztat egy bedobást Mészáros elé, aki kiválóan indítja Zuigébert, de a kapufa nem segít, a lövés arról pattan ki.

82. perc: Újabb vendég sárga, ezúttal Szimcsó kapja, miután hátulról csúszik oda Pappnak.

83. perc: A megítélt szabadrúgást elsőre kifejelik, ezt követően háromszor is próbálkozhatunk, mindegyik lövés jól is sikerül, de elakad a falban.

84. perc: A talán a mérkőzés emberének is nevezhető Papp ismét labdát szerez három ellenfél ellen, indítása is jó, de a védő nyeri Mészáros ellen a párharcot a végén.

86. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLL!!!!!!!! VÍGH LOP LABDÁT A BELSŐ VÉDŐKTŐL ÉS BOMBÁZ A BAL FELSŐBE VÉDHETETLENÜL! 2-0, ELDŐLT!!!!

89. perc:
Csapatkapitányunk is pihenőt kap, Mészárost Nagyházi váltja.

90. perc: Priskin próbálkozik kiszorított helyzetből, de nagyon célt téveszt.

91. perc: Ez az első perc a három továbbiból.

93. perc: VÉGEEEEE!!! NAGYON JÓ JÁTÉKOT MUTATVA, HARCOSAN ÉS TAKTIKUSAN GYŐZTÜK LE AZ ETO-T! 2-0, PAPP ÉS VÍGH GÓLJAIVAL!!!