Asszisztensek: Szilágyi Norbert, Kovács II. Gábor

Molnár Márk, Oláh Máté Sándor, Tölgyesi Viktor (c), Puskás Zoltán, Kirchner Krisztián, Gréczi Gábor János, Kardos Norbert, Stoiacovici Dávid Tibor, Ludánszki Bence, Kocsis Gábor, Sváb Dániel

Dorog:
Vajda Gellért, Nagyházi Dávid, Erdélyi Botond, Hegedűs Márk, Berkó Ádám (c), Beke Péter, Csató Martin, Nagy Zsombor, Fodor Ákos, Faragó Tamás, Paudits Patrik

Gól: Puskás (52. perc); Barna (64. perc)
Sárga: Nagyházi (22. perc); Berkó (23. perc); Ludánszki (61. perc); Fodor (66. perc); Vajda (88. perc); Kocsis (90. perc)
Piros:

I. félidő

Útjára indult a labda, Paudits végezte el a kezdőrúgást. A Dorog fehérben, míg a hazaiak kék-sárgában.

2. perc: Az első hazai lehetőség, Puskás lépett ki a védők közül, de mielőtt lőni tudott volna, Vajda jól mozdult ki a kapujából és tisztázni tudott.

6. perc: Nagyházi indította Erdélyit a jobb szélen, aki egy cselt követően befelé húzott és a 16-os sarkának közeléből középre ívelt, Paudits próbált fejelni, de a védők tisztázni tudtak.

8. perc: Gréczi próbálkozott 20 méterről, de lövése elkerülte a kaput.

17. perc: Stoiacovici lőtt kapura 22 méterről, de lövése bőven a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

19. perc: Gréczi lódult meg a bal oldalon, beadását Csató szögletre mentette. A szögletet Stoiacovici végezte el, de a beadást dorogi szabadrúgás követte lökés miatt.

35. perc: Beke iramodott meg a bal oldalon, már a 16-os sarkánál járt, de sajnos hosszan szöktette magát így elhalt az ígéretes akció.

37. perc: Stoiacovici futott el a bal oldalon, középen az érkező Puskás várta a labdát, de a beadás gyengére sikerült.

40. perc: Gréczi tört be a 16-oson belülre, az alapvonal közeléből próbált beadni, de Nagy Zsombor egy szép mozdulattal tisztázott.

44. perc: Sváb ívelt középre a 16-oson kívülről, Ludánszkit találta meg a labdával, de a fejes elkerülte a kaput.

Vége az első félidőnek!

II. félidő

Elkezdődött a második félidő, a hazai csapat részéről Puskás Zoltán végezte el a kezdőrúgást. Cserélt is a hazai csapat, Stoiacovici hagyta el a pályát és helyén Gréczi Márton Péter játszik.

49. perc: Fodor bedobását követően Beke kapta a labdát, egy igazítás után lőtt, de Molnár könnyedén hárított.

52. perc: Oláh kapta a labdát a jobb oldalon, középre adott, a hosszú oldalon Puskás kapta a labdát és közelről a léc alá lőtt. 1-0!

56. perc: Kirchner végzett el szabadrúgást 17 méterről, veszélyes helyről de a sorfalba lőtte. A lepattanó labdát megszerezte és újra próbálkozott, Vajda bravúrral hárított.

60. perc: 3-at is cseréltünk, Berkó, Hegedűs és Faragó hagyta el a pályát, Papp, Vígh és Barna kapott lehetőséget.

63. perc: Paudits kevergetett a 16-oson belül, az alapvonalról középre adott, a labda a védő kezét is érve Beke elé pattant aki már irányítani a labdát.

64. perc: Barna góljával egyenlítettünk, az állás 1-1!

70. perc: újabb veszélyes hazai szabadrúgás. Kardos lőtt 18 méterről, de lövése pontatlan volt.

70. perc: Gréczi Gábor helyett Mihály Dávid lép pályára.

73. perc: Beke szerzett meg egy előrevágott labdát, elindult a hazaiak kapuja felé, jó méterről, Molnár ki tudta ütni. A kipattanóra Paudits rontott rá, de túl közel volt a kimozduló kapus és védeni tudott.

80. perc: Mihály végzett el szabadrúgást 18 méterről, a 16-os sarkával egy vonalban, Vajda szépen húzta le a labdát.

81. perc: Papp Máté cselezgetett a bal szélen, középre húzott majd lőtt, de sajnos lecsúszott a lövés.

82. perc: utolsó cseréjét is kihasználja a hazai csapat, Oláht váltja Szabó.

84. perc: Beke próbálkozott 20 méterről, de sajnos pontatlan volt.

2 perc hosszabbítás

92. perc: Nagyházi végzett el egy szabadrúgást 20 méterről, de a védők kifejelték.