Dorogi FC - Nyíregyháza Spartacus FC 0:1

79. perc
Hazai csere:

Mészáros
Sitku

76. perc: Tisza beadását Dragoner 3 méterről csúsztatta a kapuba

Ismét cserélnek a nyíregyháziak:
Pölöskei
Harsányi

66. perc: Fürjes beadását Berkó 6 méterről fejelte mellé.

64. perc: Kovács 40 méterről a kinn álló kapus fölé emelte a labdát, de nem sokkal a kapu felé rúgott.

62. perc: Holdampf rúgását Szemerédi könnyedén védte.

60. perc: 25 méterrel a kapu előtt Tisza cselezgetett, majd lövése pár méterrel kerülte el a kaput.

56. perc: Medgyes gólhelyzetbe hozta Grabantot, aki elől az utolsó pillanatban mentettek a védők.

54. perc: Mészáros pontos passzából Grabant centiméterekkel célt tévesztett.

Dragoner

1 perc hosszabbítás után vége az első félidőnek.
Dorogi FC - Nyíregyháza Spartacus FC 0:0

38. perc: Vendégszöglet után Pölöskei centiméterekkel fejelt mellé.

38. perc: Dorogi szöglet után kontrázott a Nyíregyháza, a védők az utolsó pillanatban felszabadították.

34. perc: Fürjes is kap egy sárga lapot.

31. perc: Tamási sárga lapot kapott.

30. perc: Berkó indítását Medgyes gyönyörű mozdulattal rúgta fölé.

20. perc: Az első 20 percben a két 16-os között folyt a játék, helyzetet még egyik csapat sem tudott kialakítani.

Elkezdődött a mérkőzés.

Dorogi FC : Szemerédi - Fürjes , Berkó, Bora, Fekecs  - Grabant B., Hartyán, Mészáros, Medgyes, Kovács - Perovic

Cserék: Zima, Icso , Vigh, Kővári, Grabant P., Sitku, Bor

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Nyíregyháza Spartacus FC:

Hermány, Holdampf, Tisza, Rubus, Rudolf, Pálinkás, Tamási, Szokol, Barna, Pölöskei

Főtámogatók

Dorogi FC - Nyíregyházi Spartacus online közvetítés - Végeredmény: 0:1 - Dorogi FC