Gól: Nagy Zsombor (64. perc), Mészáros Áron (68. perc); Hegedűs Márk (74. perc)
Sárga: Oláh (11. perc); Csáki (49. perc)

Horváth, Mészáros (c), Hegedűs, Szedlár, Kitl, Vígh, Fürjes, Papp, Nagy, Lénárth, Faragó

Molnár, Oláh, Horváth, Csáki, Tölgyesi (c), Polyák, Batizi-Pócsi, Mihály, Kardos, Kocsis, Gréczi
Vezetőedző: Szabó István László

I. félidő

Elkezdődött a mérkőzés, a Tiszakécske kezdte a mérkőzést.

2. perc: Mihály cselezgetett az alapvonalon, beadni készült, de Nagy Zsombor, jó helyezkedésének köszönhetően tisztázni tudott.

4. perc: nagy vendég helyzet, bal oldali beadást követően, Kocsishoz került a labda, senkitől sem zavartatva gyakorlatilag eltörte a labdát.

10. perc: Oláh iramodott meg a jobb oldalon, középre adott, Horváth azonban bele tudott ütni, össze-vissza pattogott a labda a 16-oson belül, a védők végül tisztáztak.

20. perc: Hegedűs próbálkozott lövéssel 20 méterről, de a lövésébe beleléptek, mindenesetre jó próbálkozás volt.

22. perc:  Szabadrúgást végzett el a vendég csapat, a lövés a sorfalról lepattant, Olához került aki a kapu fölé bombázott.

24. perc: bal oldali beadást követően Hegedűshöz került a labda, a szépen gurított vissza Mészároshoz, aki lövésre határozta el magát, Molnár bravúrral hárított.

29. perc: Hegedűs ugratta Vígh Ádámot, a vendégek kapusa azonban jól mozdult ki és megszerezte a labdát.

33. perc: Hegedűs ívelt be a jobb oldalról egy szögletet, Lénárth szépen ugrott fel, el is fejelte a labdát, de Molnár bravúrral hárított.

37. perc: újabb Hegedűs sarokrúgás, ezúttal a bal oldalról. A beívelés átszállt mindenki felett, a hosszún Nagy Zsomborhoz került aki közelről fölé bombázott.

40. perc: Szedlár iramodott meg a bal oldalon, elfutott az alapvonalig, középre adott, a beadás Vígh Ádámot találta meg, de lövése sajnos mellé ment.

42. perc: Vígh és Szedlár háromszögezte ki a védőket, aminek a végén Szedlár lőtt, 12 méterről leadott lövése fölé szállt.

Vége az első félidőnek

II. félidő

Cserélt a Tiszakécske, Gréczi hagyta el a pályát és Stoiacovici jött be a helyére.

56. perc: Hegedűs passzolt Szedlárhoz a 16-oson belül, Szedlár egy cselt követően lőtt, de a védők beleléptek.

61. perc: újabb vendég csere, Mihályi helyett Puskás kap lehetőséget.

62. perc: Szedlár indult meg a bal szélen ígéretesen, le is futotta védőjét, de a beadás sajnos nem sikerült.

63. perc: Emberelőnyben a Dorog, Csáki kapta meg a második sárgáját.

64. perc: GÓÓÓÓÓÓL! Jobb oldali beadást követően Vígh emelkedett a legmagasabbra, szépen fejelt, a vendégek kapusa bravúrral hárított, a kipattanót Nagy Zsombor a kapuba lőtte. 1-0!

68. perc: Mészáros volt nagyon harcos a vendégek 16-osánál,  sikerült is labdát szereznie és kapus mellett a hálóba továbbította. 2-0!

72. perc: Miskei Attila is cserére szánta el magát, Paudits a pályán Vígh helyett.

74. perc: Újabb gól! Hegedűs a 16-os jobb oldalán kapta a labdát, hatalmas lövést eresztett meg, a labda védhetetlenül vágódott a Tiszakécskei kapu jobb oldalába. 3-0!

78. perc: újabb dorogi csere, Erdélyi a pályán, Faragó hagyta el a játékteret.

82. perc: Utolsó cseréjét is kihasználja Miskei Attila, Mészárost váltja Nagyházi.

87. perc: Erdélyi majd Szedlár volt a labda útja, Zola szépen tette vissza lövésre Hegedűsnek a játékszert, Hegedűs lövése alig kerülte el a kaput.

90. perc: Kitl lőtt 25 méterről, a kapus ha nehezen is de hárított.

91. perc: Hegedűs cselezgetett a jobb oldalon, szépen adott középre, Paudits pedig a kapuba továbbította a labdát. 4-0!