Asszisztensek: Becséri Gergely, Kormányos II. Gábor

Horváth, Erdélyi, Mészáros (c), Hegedűs, Szedlár, Kitl, Vígh, Papp, Dlusztus, Lénárth, Faragó

Budafok
Balogh, Margitics, Góhér, Vankó, Kovács (c), Micsinai, Filkor, Oláh, Króner, Kulcsár, Vaszicsku
Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Gól: Kovács (22. perc); Lénárth (25. perc); Dlusztus (72. perc)
Sárga: Margitics (27. perc); Kovács (37. perc); Lénárth (38. perc); Városi (79. perc); Kitl (81. perc); Vaszicsku (87. perc)
Piros:

I. félidő

Az időjárás sajnos nem a legszebb arcát mutatja, konkrétan ömlik az eső, reméljük a nem éppen ideális körülmények ellenére csapatunk megszerzi a 3 pontot. Mindenesetre a talaj a körülményekhez képest megfelelően elő lett készítve, tehát nincs akadálya, hogy elkezdődjön a mérkőzés.

A vendég csapat kezdte a találkozót, a Budafok csapatkapitánya, Kovács indította útjára a labdát.

2. perc: a vendégek végeztek el szabadrúgást a dorogi térfél közepén, a középre ívelést Lénárth jó helyezkedésének köszönhetően ki tudta fejelni.

9. perc: Vígh vette le az előreívelt labdát, Szedlárhoz passzolt, aki Hegedűst próbálta kiugratni, de a vendégek védője az utolsó pillanatban tisztázott, mindenesetre az akció szép volt.

14. perc: Góhér végzett el szabadrúgást a dorogi térfél közepén a jobb oldalról, a beívelést Dlusztus szögletre fejelte. A sarokrúgásból beívelt labdát Horváth hatástalanította.

15. perc: az ellentámadásnál Szedlár iramodott meg a bal szélen, laposan középre adott, de sajnos kissé Vígh mögé passzolt aki már nem tudott ráfordulni, helyzet volt.

17. perc: Kovács szabadrúgását védte Horváth.

18. perc: Faragó cselezgetett a jobb oldalon, Mészároshoz passzolt, aki kicsit igazított a labdán és lőtt, a labda sajnos keresztbe elment a kapu előtt a jobb kapufát talán súrolta is, szép akció volt.

22. perc: Micsinai iramodott meg a pálya közepén, körül-belül a dorogi térfél közepéig vezette a labdát, majd kiválóan ugratta ki Kovácsot, aki a kimozduló Horváth mellett laposan a jobb sarokba lőtt. 0-1!

25. perc: bal oldali szögletet végzett el a Dorog, a labda szépen kanyarodott középre Lénárth érkezett és állítgatás nélkül a kapuba lőtt. 1-1!

40. perc: Króner ollózását ütötte ki bravúrral Horváth!

Vége az első félidőnek.

II. félidő

Elkezdődött a második játékrész

51. perc: veszélyes bal oldali akció futott a dorogi térfél bal oldalán, a beadásra Kulcsár érkezett, aki lőtt is de Kitl önfeláldozóan mentett.

53. perc: Oláh Bálint próbálkozott 22-24 méterről, lövése elkerülte a dorogi kaput.

58. perc: Miskei Attila cserére szánta el magát, Vígh Ádám helyett Paudits Patrik lép pályára.

64. perc: a második félidő eddig eltelt részében a kapuk nem forogtak veszélyben, a csapatok becsülettel gyűrik egymást, de folyamatos játék és helyzet egyik oldalon sem tud kialakulni.

67. perc: cseréltek a vendégek is, Vankó hagyta el a pályát, helyén Pölöskei Péter játszik, azaz a támadó szekciót akarja erősíteni, frissíteni Csizmadia Csaba.

69. perc: Paudits ugratta ki Faragót, aki egy kis hezitálás után Mészároshoz passzolt, kapitányunk 17 méterről leadott lövése sajnos célt tévesztett.

70. perc: Szedlár ívelt középre, de a beadásról - ha csak egy hajszállal is, de mindenki leamaradt.

71. perc: Cserélt a Dorog, Városi lép pályára Faragó helyett

72. perc: Bal oldali szögletet követően Dlusztus jól helyezkedett és szép mozdulattal a budafoki kapuba bólintotta a labdát. 2-1!

74. perc: Újra cserél a Budafok, Filkor helyett Kercsó a pályán.

77. perc: Papp ívelt középre, Paudits fejelt, de a védő szorongatásában sajnos nem tudott teljesen pontosan célozni és a labda fölé szállt.

85. perc: Micsinai végzett el szabadrúgást jó 25 méterről, a vizes labda és csúszós talaj ellenére Horváth magabiztosan ölelte magához a labdát.

86. perc: Kitl végzett el szabadrúgást 22-24 méterről, Balogh Péter hatalmas bravúrral ütötte ki a léc alá tartó labdát.

3 perc hosszabbítás

91. perc: Pölöskei sarokra tartó lövését védte Horváth.

92. perc: Nyom a Budafok, Dlusztus mentett a kirobbani készülő Pölöskei elől.

Vége a mérkőzésnek. Az eredmény Dorog - Budafok 2-1!