Játékvezető: Nagy Róbert
Tartalék játékvezető: Ducsai József
Asszisztensek: Varga Zsolt, Varga Gábor

Gól: Sitku (59. perc) Bori (88. perc)
Sárga: Tóth Ferenc (33. perc); Mészáros (73. perc); Nagyházi (75. perc); Szabó (86. perc)
Piros:

Kezdőcsapat

Dorogi FC

Zima, Nagyházi, Városi, Erdélyi, Mészáros (C), Hegedűs, Szedlár, Nagy Zs., Fodor, Lénárth, Paudits
Vezetőedző: Miskei Attila

BSS Monor

Bozsó, Karacs, Tóth F., Májer, Tóth B., Szuhodovszki, Sági, Bori (C), Fülöp, Szerencsi, Palincsár
Vezetőedző: Horváth Dávid

I. félidő

Nagy Róbert sípjelére a Dorogi FC kezdte a találkozót.

2. perc: Nagy ugratta ki Szedlárt a jobb szélen, aki középre adott, a beadás nem sikerült tökéletesre, de így is veszélyes volt, a kapu tetején landolt.

7. perc: Veszélyes akció futott a jobb szélen, a vendégek szélsője középre ívelt, de Nagy Zsombor tisztázni tudott jó helyezkedésének köszönhetően.

12. perc: Veszélyes kontrát indított a Monor, Nagyházi kitűnően keresztezett.

18. perc: Újabb veszélyes vendég akció, a beívelt labdát Lénárth fejelte el a berobbanó Tóth elől. Nagy mentés volt.

30. perc: Kiegyenlített a játék, a kapuk nem igazán forognak veszélyben.

38. perc: jobb oldali szabadrúgást követően Szedlár elé került a labda, aki egyet tolt a labdán, majd lőtt, a vendégek védője azonban bele lépett a labdába így szögletre pattant.

41. perc: Hegedűs próbálkozott 18 méterről, a kapus szögletre ütötte a labdát.

Vége az első félidőnek. Nagyjából hasonló erejű csapatok küzdelmét láthatjuk, a kapuk sajnos nem nagyon forogtak veszélyben. A második félidőben több kell, ha meg akarjuk szerezni a 3 pontot.

II. félidő

Elkezdődött a második játékrész.

49. perc: Palincsár futott el a jobb szélen, a beadását Lénárth meg tudta csúsztatni ezzel akadályozva meg a vendégek támadóját, hogy közelről a kapuba fejeljen, újabb nagy mentés volt.

53. perc: Mészáros próbálkozott jó 25 méterről, lövése sajnos gyengére sikerült, de lövés volt.

55. perc: Mindkét csapat cserélt, dorogi oldalon Sitku lépett pályára Paudits helyett, míg a Monor Szabó, Szuhodovszki cserét hajtott végre.

59. perc: GÓÓÓÓÓL! Sitku cselezgetett a 16-os jobb oldalán, majd lövésre szánta el magát és gyönyörűen lőtte ki a kapu jobb alsó sarkát. 1-0!

65. perc: Tóth ivelt be a bal oldalról, Szerencsi 5 méterről fejelhetett, szerencsére Zima kezébe.

66. perc: Újabb vendég csere, Ficsor lép pályára Májer helyett.

70. perc: Újabb cserére határozta el magát Miskei Attila, Hegedűst váltja Kitl.

78. Utolsó cseréjét is kihasználja a Dorog, Faragó kap lehetőséget és Szedlár hagyja el a pályát.

83. perc: Szabó bolondította meg a dorogi védőket, jól is adott középre, de Karacs közvetlen közelről a kapu mellé fejelt.

88. perc: Bori lött távolról laposan, Zima sajnos nem tudott hárítani, a labda a bal alsó sarokba gurult. 1-1!

Az eredmény nem változott 1-1 a végeredmény.