Asszisztensek: Máyer Gábor, Berényi Ákos

Horváth, Nagyházi (c), Erdélyi, Beke, Szedlár, Kitl, Papp, Dlusztus, Nagy, Lénárth, Paudits

Bese, Kelemen, Birtalan, Szivacski, Kovács, Király, Lakatos, Murka, Szatmári, Balajti (c), Tóth

Gól: Király (22. perc); Hegedűs (64. perc); Balajti (77. perc)
Sárga: Dlusztus (72. perc); Bese (90. perc)
Piros:

I. félidő

A Dorog kezdte a találkozót, a Dorog a szokott piros-fekete mezében, a Vasas fehérben lépett pályára.

4. perc: veszélyes Vasas szabadrúgás 17 méterről, kissé a bal szélről, Birtalan tekerte rá, de szerencsére a sorfalba lőtte a labdát.

6. perc: Erdélyi végzett el szabadrúgást a mi térfelünkről. A hazai védők kicsit elaludtak így Szedlár ki tudott törni és a bal szélről középre adott, a labda keresztben elgurult a kapu előtt.

12. perc: veszélyes bal oldali akció futott a Vasas jobb oldalán, Papp becsúszva szögletre mentett. A szögletet hatástalanítani tudták a védők.

17. perc: Lakatos Csaba ívelt középre a 16-os bal oldaláról, Birtalan ugrott a legmagasabbra, de már nem tudta irányítani, a labda a felső léc felett hagyta el a játékteret.

22. perc: Vezet a Vasas. Jobb oldali támadást követően íveltek középre a vendégek, Király kibújt a védő mellől és fejjel a bal sarokba fejelt. 0-1!

24. perc: szabadrúgást végzett el a Vasas, a beívelés Kelement találta meg, aki közelről fejelt, Horváth bravúrral ütötte ki a sarokra tartó labdát.

29. perc: Paudits próbált kilépni a vendég védők között, de a földre került, 11-es gyanús volt.

38. perc: Szedlár és Lénárth játszott össze a vendég térfélen. Lénárth átvette a labdát, majd lövésre szánta el magát, jó 22 méterről, Bese hárítani tudott.

40. perc: Bertalan cselezgetett a dorogi térfél közepén, Szatmárihoz passzolt a bal szélre, aki középre adott, de kissé hosszúra sikeredett Papp Máté tisztázni tudott.

Vége az első félidőnek, az állás 0-1!

II. félidő

Szatmári indította útjára a labdát, ezzel a második félidőt is.

55. perc: Kitl játszott össze Szedlárral a Vasas 16-os bal oldalánál, Szedlár a kapott labdával befelé húzott, tolt egyet a labdán, a nézők már gólt kiáltottak, de a jobb lábas perdítés a bal kapufát súrolva hagyta el a játékteret.

57. perc: Beke, majd Kitl volt a labda útja, Kitl Szedlárhoz passzolt aki egy igazítás után lőtt, Bese csak kiütni a labdát, de a védők szorításában Paudits már nem tudott bele pöckölni.

61. perc: Kettőt is cserél a Dorog, Hegedűs és Fodor lép pályára, Beke és Nagyházi hagyja el a játékteret.

62. perc: Hegedűs ívelt középre egy szögletet nagyon szépen, de sajnos mindenki lemaradt egy centivel.

64. perc: GÓÓÓÓÓL! Papp Máté iramodott meg a bal oldalon, az alapvonal közeléből középre ívelt, Hegedűs jól érkezett és a kapuba lőtte a labdát. 1.1!

70. perc: Paudits szerzett labdát a Vasas térfelén, Szedlárhoz passzolt aki 16-17 méterről lőtt, de sajnos fölé ment.

75. perc: Megint Paudits szerzett labdát, ezúttal a mi térfelünkön, a bal szélen megiramodott, majd középre akarta adni a labdát, sajnos azonban a passz rossz lett, pedig középen Fodor a kapuval szemben egyedül várta a labdát.

77. perc: Ismét vezet a Vasas, a megítélt büntetőt Balajti lőtte a kapuba. 1-2!

78. perc: Cserél a Vasas, Király helyett Rétyi játszik.

80. perc: Újabb Vasas csere, Kovács Milán helyett Hinora Kristóf kap lehetőséget Szanyó Károlytól.

82. perc: utolsó cseréjét is kihasználta Fenyvesi László, Lénárth Tamást váltja Vígh Ádám.

85. perc: Dlusztus ívelt középre egy szabadrúgást, a védők kifejelték, Szedlár elé került aki lőtt is, de sajnos nem jól találta el és a labda messze elkerülte a kaput.

86. perc:  Két helyzet, először Vígh Ádám lövését védte Bese Balázs, majd Paudits lőtt alig mellé.

88. perc: Cserél a Vasas, Hrepka kap lehetőséget, Balajti hagyja el a pályát.

3 perc hosszabbítás

91. perc: Birtalan kerülte meg Pappot, lövését Horváth kiütötte és a védelem szögletre tisztázott.

Vége a mérkőzésnek. A végeredmény Dorog - Vasas 1-2!