Asszisztensek: Horváth Zoltán, Hofbauer Roland

Mursits, Takács, Ryaskho, Forró, Mészáros, Kitl, Dlusztus, Lencsés, Nyíri, Németh, Paudits
cserék: Borsos, Berkó, Vígh, Papp, Földi, Girsik, Lénárth

Vác:
Halasi, Juhász, Kasza, Dulló, Lefler, Szalánszki, Bonivárt, Bartos, Szenes, Sárosi, Zámbó
cserék: Bajkán, Márkus, Koval, Géringer, Hjnal, Torda, Kakuk

Gól:
Sárga: Takács (28. perc) Bartos (31. perc - Kitl lerántásáért); Szenes (88. perc Ryaskho elleni szabálytalanság)
Piros:

A vendég Vác fehér mezben, a Dorog csapata piros-feketében lép pályára, a mérkőzést a vendégek kezdték.

I.félidő

3. perc: az első dorogi akció, Forró tört az ellenfél kapuja felé, középre adott, de Dulló szögletre tisztázott. A sarokrúgás szépen ívelődött középre, egy kis ide-oda pattogás után a labda Németh elé került, aki közelről fölé lőtt. Talán még a kapufát is súrolta a labda.

11. perc: Bartos próbálta kiugratni Zámbót, de Mursits jól mozdult ki a kapujából és felszedte a labdát.

14. perc: Ismét Bartos vétette magát észre, betört a dorogi 16-oson belülre, kissé kisodródva kapura lőtt, Mursits védett.

15. perc: Mészáros beadásából Paudits fejelt, kapu mellé.

28. perc: egymás után több szögletet végzett el a Dorog, bal oldalról Takács, a jobb szélről Kitl ívelt középre, de a védők mindig tisztáztak.

30. perc: Bonivárt végzett el szabadrúgást, úgy 25m-ről rátűzte, Mursits a kapufára tudta tolni, a kipattanót a védők lőtték a mezőnybe.

33. perc: Takács lőtt kapura szabadrúgásból úgy 20 méterről, Halasi kissé nehezen, de végül hárított.

42. perc: Mészáros passzából Takács vállalkozott lövésre, de sajnos nem volt elég erős, Halasi könnyedén hárított.

1 perc hosszabbítás

Vége az első félidőnek

II. félidő

A félidőben cserélt a Vác, Koval Viktor lép pályára Szalánszki Gergő helyett.

47. perc: bal oldali szögletet végzett el a Dorog, a beívelt labdát a védők kifejelték, Kitl kapásból lőtt, de sajnos nem találta el rendesen, a vendégek kapusa könnyedén hárított.

54. perc: megint Kitl próbálkozott, de 18 méterről leadott lövése jóval a kapufa felett hagyta el a játékteret.

57. perc: cserélt a Dorog is, Forró Gyula helyett Papp Máté kap lehetőséget.

62. perc: szögletet követően Dlusztus ugrott a legmagasabbra és fejelni is tudott, de sajnos mellé ment.

63. perc: második vendég csere, Leflert váltja Torda.

64. perc: Takács végezte el a Papp lerántásáért megítélt szabadrúgást, veszélyesen ívelődött a labda, de végül úgy elment keresztbe, hogy mindenki lemaradt róla.

65. perc: Németh Szabolcs ismét változtat, Némethet váltja Földi.

78. perc: Németh Szabolcs kihasználja utolsó cseréjét. Vígh Ádám váltja Lencsést. Kell a gól!

82. perc: Vígh szánta el magát lövésre, 18 méterről leadott bombáját a vendégek kapusa bravúrral szedte ki a bal felsőből.

85. perc: Papp beadásából Vígh fejelt alig fölé.

88 .perc: egy előrelőtt labdával Torda iramodott meg, lőtt is, Mursits bravúrral ütötte mellé.