Asszisztensek: Horváth Zoltán (F), Hofbauer Roland

Horváth, Nagyházi, Erdélyi, Mészáros (c), Beke, Szedlár, Kitl, Vígh, Papp, Dlusztus, Nagy

Soroksár:
Kovács, Szpirulisz, Orosz, Kovács, Valencsik, Kundrák, Molnár, Huszák (c), Tamási, Gyömbér, Dvorschák
Vezetőedző: Lipcsei Péter

Gól: Kundrák (31. perc); Gyömbér (36. perc 11-es)
Sárga: Huszák (4. perc - Kitl lerántásáért); Nagyházi (35. perc); Kitl (45. perc); Molnár (59. perc); Tamási (77. perc)
Piros:

I. félidő

Molnár Attila sípjelére a Dorog csapata kezdte a találkozót.

2. perc: Veszélyes dorogi akció futott a bal szélen, Papp Máté a védőtől szorongatva becsúszva adott középre, de sajnos pontatlan lett.

7. perc: Gyömbér vállalkozott lövésre 18 méterről, kapásból, a labda a felső kapufa felett hagyta el a játékteret.

9. perc: Kovács gurított középre Oroszhoz, aki szerencsére lukat rúgott, Kitl tisztázni tudott.

14. perc: Szedlár passzából Erdélyi ívelt középre, Mészáros feje felett elszállt, de így jó lett Kitl-nek Ő pedig kapásból a kapu fölé lőtt, szép akció volt.

16. perc: Beke cselezgetett a jobb szélen, majd középre húzódott, 18 méterről lövésre szánta el magát de sajnos nem volt elég erős, Kovács könnyen ölelte magához a labdát.

24. perc: Huszák beadását Valencsik fejelte kapura, de gyengére sikerült, Horváth felszedte a labdát.

31. perc: Némileg váratlanul vezetést szerzett a Soroksár, Kovács jobb oldali beadását követően Kundrák úgy 16 méterről fejelte a dorogi kapuba. 0-1!

36. perc: Gyömbér Gábor használta ki a Molnár játékvezető által megítélt 11-est. 0-2!

44. perc: Cserélt Miskei Attila, Nagyházi helyett Paudits Patrik a pályán. Kell a gól!

Vége az első félidőnek!

II. félidő

46. perc: Tamási lőtt hatalmas erővel kapura, de szerencsére Horváth a helyén volt és ki tudta ütni egy reflex mozdulattal.

58. perc: Papp indult meg a bal szélen, lökték de Mészároshoz került a labda - előnyszabály. "Mészi" szépen ívelt középre, de Paudits közelről a kapu fölé fejelt.

64. perc: cserélt Lipcsei Péter, Gyömbér helyett Lőrinczy a pályán.

67. perc: Papp cselezgetett a vendég 16-osnál, de sajnos a lövés helyett passzolt, oda lett a kínálkozó helyzet.

69. perc: Újabb vendég csere Kovács jött le a pályáról és Csernik kap lehetőséget.

71. perc: Miskei Attila is cserél, Városi Viktor váltja Beke Pétert.

81. perc: Paudits próbálkozott lövéssel a vendégek 16-osának bal oldaláról, sajnos célt tévesztett.

83. perc: Városi buktatásáért megítélt büntetőt Mészáros a kapusba lőtte.

85. perc: Újabb 11-es. Orosz Márk 11-esét Horváth ütötte ki.

88. perc: Városi hibázott nagy helyzetben.

89. perc: bal oldali szögletet követően Faragó fejelt a kapu fölé.