Asszisztensek: Rózsa Dávid, Sinkovicz Dániel

Mursits, Kitl, Papp, Albert, Dlusztus, Nyíri, Földi, Délczeg, Csillag, Lénárth (c), Paudits
Cserék: Borsos, Nagyházi, Forró, Sitku, Berkó, Németh, Barna

MTK:
Bese, Varju, Nagy, Mezei, Bognár, Vass, Kata, Zuigéber, Katona, Pintér, Lencse (c)
Cserék: Deák, Schön, Szerencsi, Simon, Babinszky, Somodi, Palincsár

Gól: Bognár (13. perc); Zuigéber (48. perc); Lencse (58. perc); Zuigéber (63. perc)
Sárga: Csillag (37. perc); Lénárth (46. perc); Paudits (48. perc); Zuigéber (51. perc);  Simon (89. perc)
Piros: Dlusztus (79. perc)

I. félidő

Elkezdődött a mérkőzés, szürke-fehér szerelésben a vendégek, a Dorog pedig a megszokott piros-fekete mezben lép pályára.
A Dorog csapata kezdte a találkozót, egészen pontosan Paudits Patrik végezte el a kezdőrúgást.

3. perc: Az MTK végzett el szögletet a bal oldalról, Zuigéber ugrott a legmagasabbra és fejelt, de a labda a felső kapufa felett hagyta el a játékteret.

5. perc: Paudits és Albert játszott össze a vendégek térfelén, Albert megiramodott a bal szélen, középre adott, de a védők tisztáztak. A lecsorgó labdát Kitl tűzte rá, de sajnos célt tévesztett.

13. perc: A Katonával szembeni szabálytalanság miatt megítélt szabadrúgást Bognár lőtte rá 17 méterről, Mursits nem tudta védeni. 0-1!

15. perc: Nyíri ugratta ki Pauditsot aki egy szép testcselt követően a 16-oson belülről lövésre készült, de a védők az utolsó másodpercben tisztáztak.

17. perc: Bognár próbálkozott 18 méterről lövése alig kerülte el a kaput.

21. perc: Lencse lépett ki a védők közül, közeli lövését Mursits védte, a labda Zuigéber elé került aki nagy helyzetben a kapu mellé lőtt.

24. perc: Mursits Rolandot kell lecserélni, ütközött a vendégek csatárával Lencse Lászlóval, Borsos áll a helyére.

27. perc: Veszélyes vendég akció futott a jobb szélen, a beadást Lénárth lőtte szögletre.

30. perc: Albert Ádám cselezgetett a 16-oson belül, egy fordulást követően kissé kisodródva lőtt, de a lövésre már nem maradt ereje, Bese könnyedén szedte fel az erőtlen labdát.

31. perc: Bognár passzával Vass Patrik fordult be a 16-oson belülre és lőtt, a labda megpattant egy védőn és kapufán csattant.

35. perc: Papp Ádám végzett el szögletet, Földihez passzolt aki középre ívelt, de a védők kifejelték.

39. perc: Egy eladott labdát Bognár szerzett meg, nagyon jól vette észre Vass-t aki egy cselt követően lőni készült, de Lénárth becsúszva szerelt.

44. perc: Földi pörgetett Pauditshoz aki egy szép cselt követően betört a 16-oson belülre, lőtt a labda azonban a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret Hatalmas helyzet maradt ki.

3 perc hosszabbítás

Vége az első félidőnek!

II. félidő

A szünetben cseréltünk, Földi helyett Nagyházi a pályán.

48. perc: Mezei labdájával Zuigéber lépett ki és a kapuba lőtt. 0-2!

56. perc: Bognár lőtt kapura szabadrúgásból jó 22 méterről, Borsos hárítani tudott.

58. perc: Bognárt nem tudtuk szerelni a 16-oson belül, néhány cselt követően a hosszú oldalra pörgetett Lencse pedig a kapuba pörgetett. 0-3!

61. perc: Cserélt az MTK, Lencse hagyja el a játékteret, Simon András váltja.

63. perc: Mezei lőtt kapura, a lepattanó labda Zuigéber elé került aki egy igazítást követően a kapuba lőtt. 0-4!

64. perc: Pintér helyett Szerencsi a pályán.

68. perc: Dorogi csere, Kitl helyett Berkó kap lehetőséget.

73. perc: Cserél az MTK, Babinszki váltja Vass Patrikot.

76. perc: Nagyházi passzolt Albert Ádámhoz, aki lőtt is, de sajnos kissé kisodródva és az oldalhálóba lőtt.

78. perc: Szerencsi próbálkozott lövéssel a dorogi térfél közepén, az életerős lövés a jobb kapufa mellett suhant el.

79. perc: Dlusztust kiállította a játékvezető.

84. perc: Újabb Szerencsi lövés, Borsos védeni tudott.

85. perc: Babinszky tört be a 16-oson belülre, lőni készült, Nyíri Vince becsúszva mentett.

90. perc: Lénárth végzett el szabadrúgást, a labda Pauditshoz került aki a kapura kotorta a labdát Bese azonban védeni tudott.