Várjuk a jelentkezőket! Kattintson a képre! Bravúros győzelem az NBI zárómérkőzésén

Dorog
Vajda, Nagyházi, Erdélyi, Vígh, Papp, Dlusztus, Nagy Zsombor, Fodor, Lénárth (c), Faragó, Paudits

Kaposvár
Bonnyai, Fodor, Godzsajev-Telmán, Vachtler, Nagy János Patrik, Bíró, Szakály (c), Ur, Nagy Krisztián, Ádám, Nagy Richárd

Gól: Nagy Richárd (1. perc); Paudits (20. perc); Vachtler (21. perc); Nagy Krisztián (40. perc); Lénárth (65. perc); Ádám (75. perc); Rajczi (90+1)
Sárga: Dlusztus (66. perc); Rajczi (88. perc)
Piros:

A mérkőzés kezdetét az időjárás óriási felhőszakadással "tisztelte meg" de ennek ellenére is a szurkolók által választott szezon legjobbja díj átadásra került, Paudits Patrik lett a díjazott. A Dorog részéről Vígh Ádám választott és Ő a térfél választásra voksolt így a vendég zöld-fehérek kezdik a találkozót.

I. félidő

1. perc: A játékvezető által megítélt 11-est Nagy Richárd váltotta gólra. 0-1!

Nem elég a "némileg" érthetetlen 11-es, jégeső is zúdult a pályára, nem lesz egyszerű mérkőzés az eléggé csúszóssá vált talajon.

10. perc: Vachtler a jobb szélről adott be élesen, Nagy Zsombor jól helyezkedett és tisztázni tudott.

17. perc: Egy előreívelt labdát Paudits csúsztatott meg Faragó felé, de Fodor megelőzte és tisztázni tudott.

18. perc: Fodor Ákos cselezgetett a 16-osnál, Erdélyihez passzolt aki lőtt is, de célt tévesztett.

20. perc: A Paudits buktatásáért megítélt büntetőt a sértett rakta le a 11-es pontra, majd nekifutott és a bal sarokba bombázott. 1-1!

21. perc: a dorogi térfél közepéről a bal szélről végzett el szabadrúgást a Kaposvár, a középre ívelésre Vachtler mozdult a legjobban és közelről a kapuba fejelt. 1-2!

34. perc: A vendég védők által kifejelt labdát egy igazítás után Lénárth lőtte kapura, de pontatlanul célzott.

36. perc: Paudits lőtt jó 25 méterről, Bonnyai azonban védeni tudott.

40. perc: Ádám Martin ugratta ki Bíró Dominikot, Vajda kimozdult, de a labda Nagy Krisztián elé került aki közelről az üres kapuba lőtt. 1-3!

42. perc: Paudits indult meg a térfél közepén, szépen vezette a labdát, majd Papphoz passzolt a bal szélen, a középre adás azonban lecsúszott és a kapufa fölött hagyta le a játékteret

43. perc: cserélt a vendég Kaposvár, Bíró hagyta el a pályát és helyette Tömösvári kap lehetőséget.

2 perc hosszabbítás

Vége az első félidőnek!

II. félidő

Paudits Patrik végezte el a kezdőrúgást, elkezdődött a második játékrész.

48. perc: Paudits ért utol az alapvonal közelében egy előrevágott labdát, tisztára is játszotta is magát, de sajnos éles szögből, a beadás helyett a lövést választotta, de oldalháló lett, pedig középen Vígh és Faragó is várt a labdára.

53. perc: Faragó adott középre a jobb szélről, a labdára Paudits robbant be, de a labda sajnos mellé ment.

55. perc: Nagy Richárd végzett el egy szabadrúgást, Nagy Krisztiánt ugratta volna ki, de Erdélyi becsúszva tisztázni tudott.

60. perc: Nagy János a bal szélen egy cselt követően befelé húzódott és 22 méterről lőtt, veszélyes volt kicsivel a felső kapufa felett suhant el a labda.

61. perc: újabb vendég csere Godzsajev helyett Zsiga. Cserélt a Dorog is, Papp Mátét Beke Péter váltotta.

65. perc: Fodor Ákos végzett el szögletet a jobb oldalról, a beívelés a hosszú oldalon Pauditsot találta meg, aki fejelt, a labda pedig kisebb kavarodás után Lénárth kotorta a kapuba.

68. perc: Beke indította a job oldalon Faragót, a középre adás lepattant a vendég védőről, róla Erdélyihez került aki az alapvonalig vitte a labdát, középre adott, de sajnos lecsúszott a labda.

73. perc: Tömösvári indította bal szépen Nagy Richárdot, egy cselt követően középre akart adni, de Nagy Zsombor jól érkezett és megakadályozta, hogy veszély alakuljon ki.

75. perc: Szép vendég akció futott a bal szélen, Nagy Richárd szépen ívelt középre és Ádám előrevetődve a kapu jobb oldalába fejelt.

76. perc: újabb csere, Nagyházi helyett Hegedűs a pályán.

78. perc: utolsó cseréjét is kihasználja a Kaposvár, Ádám helyett Rajczi kap lehetőséget.

80. perc: Harmadik cserénk, Vígh Ádám helyett Barna Gergő lép pályára.

81. perc: Barna Gergő szerzett labdát, Pauditshoz passzolt, aki egyből vissza passzolta Barnának aki meg is indult, de a túlerőben lévő védők végül szerelték, szép játék volt.

87. perc: Nagy Richárd egy cselt követően indult meg nagyon veszélyesen a dorogi kapu felé, lövésre készült, de a védők az utolsó pillanatban tisztáztak.

89. perc: Rajczi durva belépőjét követően Lénárthot kellett lehozni, jobbulást Tamás!

90+1! Egy előreívelt labdát követően Rajczi lépett ki a védők közül, a későn kimozduló Vajda mellett a kapuba gurított.