Mursits, Forró, Mészáros (c), Berkó, Papp, Albert, Nyíri, Földi, Délczeg, Lénárth, Paudits

Varga, Oláh, Csáki, Tölgyesi (c), Puskás, Preklet, Gréczi,  Erdélyi, Kardos, Szuhodovszki, Nascimento
cserék: Molnár, Szabó, Horváth, Zádori, Kovács, Ludánszki, Sváb

Asszisztensek: Varga Zsolt, Tőkés Róbert

Gól: Gréczi (4. perc); Puskás (56. perc); Lénárth (89. perc)
Sárga: Oláh (33. perc - Albert fellökéséért)
Piros:

A Dorog a megszokott piros-feketében, a vendégek tiszta fehérben lépnek pályára. A szurkolók idén is megválasztották az év legjobb játékosát, idén Mursits Rolandra esett a választás. Gratulálunk!

I. félidő

A Dorog végezte el a kezdőrúgást. Hajrá Dorog!

4. perc: egy védelmi hibát követően szerezték meg a vendégek a labdát, egy gyors passzot követően Gréczi lőtt a kapuba. 0-1!

12. perc: ismét Duna Aszfalt helyzet, a szélről érkező beadásra ismét Gréczi robbant be a kapuval szemben, de egy hajszállal lemaradt.

15. perc: Forró passzolt Mészároshoz aki 22-23 méterről lőtt, de a lövés sajnos messze a felső kapufa felett hagyta el a játékteret.

18. perc: Forró ívelt középre, a labda Délczeg elé került, aki Lénárthoz továbbított, neki sikerült is a kapuba juttatni a labdát, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot.

21. perc: Nascimiento iramodott meg a bal szélen, gyakorlatilag az alapvonalig vitte a labdát majd beadott, a hosszú oldalon Puskás állt, aki kapura is tette a labdát, de Mursits bravúrral hárított.

31. perc: nagy helyzet maradt ki. Szögletet követően érkezett középre a labda, Paudits fejjel, Lénárth lábbal próbálkozott, de minden kipattant a tömörülő védőkről.

38. perc: jobb oldali szögletet végzett el a vendég csapat, a beívelést Berkó fejelte ki, amit egy kis össze-vissza rugdosódás után Csáki elé került aki közelről a jól helyezkedő Mursitsba lőtte a labdát.

43. perc: Megint egy védelmi megingás! A lesre állító védők között Nascimiento lépett ki és futott a kapuig, megint Mursits bravúrjára volt szükség.

Vége az első játékrésznek! Az állás 0-1!

II. félidő

Elkezdődött a második játékrész!

51. perc: Albert ugratta ki Papp-ot aki az alapvonal közeléből középre adott, de sajnos rossz volt a beadás és elhalt az ígéretes akció.

52. perc: Gréczi lépett ki a védők közül, de Mursits figyelt és fel tudta szedni a labdát.

53. perc: Mészáros. Délczeg majd újra Mészáros volt a labda útja, "Mészi" lőtt is de sajnos beleléptek a védők.

56. perc: Szuhodovszki ugratta ki Puskást, aki kilépett a lesre állítással próbálkozó védők között, jobbal szépen kilőtte a bal alsó sarkot. 0-2!

60. perc: Cserél a Duna Aszfalt, Szuhodovszki helyett Horváth Adrián a pályán.

61. perc: Egy előrevágott labdára Paudits indult meg, de Varga Ádám kapus is a helyén volt és megszerezte a labdát.

62. perc: Puskás indította a tiszakécskei támadást, Gréczit kereste a labdával, aki meg is szerezte, egy cselt követően a hosszú sarkot vette célba és alig tévesztette el. Helyzet volt.

66. perc: Albert végzett el szögletet a bal oldalról, a kipattanó Földi elé pattant aki a kapu mellé lőtt.

66. perc: Puskást váltotta Zádori a vendégeknél.

70. perc: Cserél Németh Szabolcs, Vígh és Lencsés lép pályára, Mészáros és Paudits jön le.

71. perc: Délczeg ívelhetett középre, Földit találta meg a hosszú oldalon aki fejjel Forróhoz továbbított, de a játékvezető itt már lest intett.

74. perc: Földi Botondot is lecserélte Németh Szabolcs. Barna Gergő kapott lehetőséget.

76. perc: jobb szélről végzett el szögletet a Duna Aszfalt, a fejest Mursits bravúrral hárította.

77. perc: Forró lőtt a 16-oson belülről kissé éles szögből, de Varga hárított. A szögletből Lénárth fejelt kapu fölé.

80. perc: Megint egy védelmi hiba, Tölgyesi lépett ki a védők közül lőtt is de Mursits bravúros vetődéssel ki tudta ütni.

87. perc: Utolsó cserelehetőségét is kihasználta a Duna Aszfalt, Kovács Dávid váltja Gréczit.

89. perc: Lénárth szép mozdulattal lőtte a kapuba a Forró Gyula által középre adott labdát. 1-2!