Asszisztensek: Máyer Gábor, Ország Péter

Mursits, Forró, Berkó, Vígh, Papp, Dlusztus, Nyíri, Délczeg, Csillag, Barna, Lénárth (C)
Cserék: Borsos, Takács, Sitku, Mészáros, Beke, Németh, Földi

Varasdi, Marques-Airosa, Mocsi, Kékesi (C), Forgács, Fényes, Kulcsár, Stieber, Szabó, Végh, Medgyes
Cserék: Szabó, Halmai, Horváth, Menyhárt, Ódé, Molnár Tibor, Molnár Csaba

Gól: Délczeg (30. perc); Dlusztus (41. perc)
Sárga: Nyíri (18. perc); Molnár Csaba (76. perc)
Piros:

I. félidő

Elkezdődött az első játékrész. Piros-fekete mezben a Dorog, tiszta fehérben némi zöld csíkozással a vendég Budaörs csapata. A Dorog kezdte a mérkőzést, Vígh Ádám végezte el a kezdőrúgást.

7. perc: Nyíri és Barna játszott össze a 16-os sarkánál. A védő szorításából sikerült is beadni. Maga a beadás ugyan lecsúszott, de mindkét játékosunk harcossága is dicsérhető.

18. perc: Egyelőre mindkét csapat sok hibával játszik, igazi helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

20. perc: Medgyes iramodott meg a bal szélen, laposan középre adott, de Lénárth becsúszva tisztázni tudott, mielőtt a középen várakozó Szabóhoz kerülhetett volna.

22. perc: Az első komoly dorogi lehetőség. Egy kapu előtti kavarodást követően Csillag adott be laposan középre körül-belül az 5-ös magasságában, de sajnos középen mindenki lemaradt.

23. perc: Kezd felélénkülni a mérkőzés, Barna próbálkozott lövéssel, Varasdi elvetődve hárítani tudott.

30. perc: A Lénárth buktatásáért megítélt büntetőt Délczeg váltotta gólra, a mérkőzés állása 1-0!

32. perc: újabb dorogi lehetőség, bal oldalról szállt középre a labda, Barna Gergő fejelt, bár pontos de sajnos nem elég erős volt, a vendégek kapusa hárítani tudott.

36. perc: Végh indult meg nagy iramban a hazai kapu felé, a felzárkózó Marques-Airosa-hoz passzolt, de Ő gyengén keresztbe lőtte a labdát a kapu előtt.

41. perc: jobb oldalról végzett el szögletet a Dorog, szépen ívelődött középre a labda, Dlusztus ugrott a legmagasabbra és erősen a kapuba fejelt. 2-0!

Vége az első félidőnek! Az állás 2-0! A mérkőzés elején még jobbára mezőnyjáték folyt a pályán. Lénárth szép labdaszerzése 11-est ért - csak szabálytalanul tudták szerelni. A büntetőt sikerült gólra váltani, ezt követően a Dorog élve lélektani előnyével meg tudta duplázni góljai számát. Reménykedjünk a hasonló folytatásban, Hajrá Dorog!

II. félidő

Elkezdődött a második játékrész.  Cseréltek a vendégek, Molnár Tibor és Molnár Csaba lép pályára Végh és Forgács hagyta el a pályát.

50. perc: Szabó Levente próbálkozott lövéssel 18 méterről, Mursits védeni tudott.

53. perc: A két csere játszott össze, Molnár Csaba előre ívelését Molnár Tibor lőtte a kapuba, a játékvezető les címén érvénytelenítette a találatot.

62. perc: Lénárt próbálkozott lövéssel a 16-os elől, szemből. A lövés sajnos gyenge lett.

63. perc: Csillag adott középre, Vígh sajnos nem tudta kapura tenni a labdát.

65. perc: Utolsó cseréjüket is kihasználták a vendégek. Horváth Emil váltja Szabót.

66. perc: Stieber lőtt 20 méterről, Mursits elvetődve szépen hárított.

67. perc: Papp ívelt középre, de a védők kifejelték, azonban egyenesen Délczeghez, aki egy igazítást követően lőtt is, de sajnos gyengére sikerült és a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

71. perc: Molnár Tibor cselezgetett a dorogi 16-osnál, lőtt is de gyengén a kapu mellé.

72. perc: Cserél a Dorog. Délczeget váltja Mészáros.

74. perc: A Dorog végzett el szabadrúgást a jobb oldalról, jó volt az ívelés is, de sajnos Lénárth mellé fejelt.

77. perc: Takács lép pályára, Csillag Dáriusz hagyja el a játékteret.

82. perc: Stieber lövését védte bravúrral Mursits.

84. perc: Németh Szabolcs kihasználta utolsó cserelehetőségét is. Sitku váltja Víghet.

87. perc: Ismét a csereként beálló Molnár Csaba játszott össze Molnár Tiborral, utóbbi kissé kisodródva lőtt, a lövést Mursits bravúrral hárította.

90. perc: Forró ugratta ki Takácsot nagyon jó ütemben Takácsot, aki szépen megvárta míg a kapus eldől és a kapu bal oldalába lőtt.

Vége a mérkőzésnek! Dorogi FC - Budaörs 3-0!