Asszisztensek: Király Krisztián, Bognár László

Mursits (K); Forró, Beke, Kitl, Papp, Dlusztus, Lencsés, Nyíri, Földi, Délczeg (C); Paudits
Cserék: Borsos, Takács, Vígh, Németh, Csillag, Barna, Lénárth

Budafok:
Kovács (K); Opavszky, Oláh, Kovács (C), Filkor, Vaszicsku, Horváth, Romic, Kirják, Soltész, Szabó
Cserék: Póser, Margitics, Vankó, Ihrig-Farkas, Micsinai, Króner, Farkas

Gól: Paudits (5. perc); Romic (24. perc); Oláh (43. perc)
Sárga: Beke (23. perc); Vaszicsku (34. perc); Nyíri (48. perc); Takács (85. perc); Micsinai (87. perc); Opavszky (94. perc)
Piros:

I. félidő

Elkezdődött a mérkőzés, a Dorog a szokásos hazai mezében, a vendég Budafok pedig tiszta fehérben lép pályára. A vendégek kezdték a találkozót, nevezetesen Horváth Roland végezte el a kezdőrúgást.

5. perc: Szép bal oldali akció futott a pályán, Papp Máté tört be a szélről a 16-os felé és középre adta a labdát az érkező Paudits pedig a kapuba pörgette a labdát. 1-0!

7. perc: Kovács végzett el szabadrúgást a dorogi térfél közepén, a védők jól helyezkedtek így a berobbanó csatárok lesen találtak magukat, szabadrúgás kifelé.

12. perc: Filkor próbálkozott 20 méterről, életerős lövés alig kerülte el a kaput.

13. perc: megint Papp és Paudits keverte meg a vendég védőket, a beadást követően Paudits fejelt, de sajnos már nem tudott erőt bele adni és így mellé pattogott.

15. perc: Paudits iramodott meg a bal szélen, jó ütemben passzolt Földihez, a vendégek védője becsúszva szerelt, a bíró tovább engedte.

20. perc: Szabó Máté adott középre a 16-os bal oldalán, középen Soltészhoz került a labda aki lőtt is, Mursits szögletre ütötte a labdát. A beívelt sarokrúgást a védők hatástalanították.

24. perc: jobb oldalról végzett el szabadrúgást a Budafok, Romic ugrott a legmagasabbra és a kapu jobb oldalába fejelt.

33. perc: egy előreívelt labdát Paudits csúsztatott meg Délczeg felé, aki ki is lépett, tolt még egyet a labdát, majd a védő szorításában elesett a 16-oson belül, büntető gyanús volt az eset.

43. perc: Vezetnek a vendégek, a 16-oson belül ívelődött a labda Oláh felé, Nyíri a földre lerült Oláh pedig kihasználta az alkalmat. 1-2!

Vége az első félidőnek!

II. félidő

Elkezdődött a második játékrész, Paudits indította útjára a labdát.

46. perc: jobb oldali bedobást követően a védők kifejelték a labdát ami Forró elé került aki lőtt is de sajnos a védőt találta el.

49. perc: egy labdavesztést követően Oláh elé került a labda aki jó 25 méterről rátűzte, a labda a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

54. perc: Paudits és Forró játszottak össze szépen, Forró középre adott, de a védők tisztáztak.

58. perc: cserélnek a vendégek. Soltész helyett Micsinai a pályán.

61. perc: Kirják vezette végig a dorogi térfélen a labdát, majd lőtt is, de maga a lövés már gyengére sikerült, Mursits felszedte a labdát.

62. perc: cserélt a Dorog is, Délczeg helyett Németh Ádám kap lehetőséget.

66. perc: újabb cserére szánta el magát Németh Szabolcs vezetőedző, Csillag Dáriusz váltja Földi Botondot.

66. perc: Egy hosszú ívelésre Kovács rontott rá, de Mursits szerencsére figyelt és fejjel tisztázott az oldalvonalon kívülre.

70. perc: Pappot előzte meg Vaszicsku, aki rögtön a dorogi kapu felé tört, középre adott, Kovács nagy helyzetben Mursits kezébe gurította a labdát.

72. perc: Németh ugratta ki Bekét aki kissé kisodródva lőtt, de Kovács magához ölelte a labdát.

73. perc: utolsó cseréjét is kihasználja a Dorog Beke helyett Takács a pályán.

74. perc: Reagált Csizmadia Csaba is, Szabó Mátét váltja Vankó Imre.

77. perc: Elég érdekes szituáció alakult ki, Horváth látszólag óriási lesen lépett ki, de Lencsés becsúszva szerelt. A labda a szögletzászló környékén Kovácshoz került aki középre adott, de senki nem érkezett így keresztben elgurult a játékszer a kapu előtt.

80. perc: Csillag ívelt be a jobb szélről, Paudits fejelni tudott, de sajnos mellé.

82. perc: Horváthot váltja Margitics.

88. perc: Németh vett le egy hosszú ívelést egyenesen Kitl-nek aki lőtt is, de sajnos nagyon gyengére sikerült.

4 percet hosszabbít Dr. Kovács Gergely játékvezető.

91. perc: Forró ívelt középre Vaszicsku azonban kifejelte a labdát.

93. perc: Kitl végzett el szabadrúgást a jobb szélről, de sajnos messze a kapu fölött hagyta el a játékteret a labda.

94. perc: Csillag Dáriusz végzett el szabadrúgást a bal szélről, de a Kovács kapus végül fel tudta szedni a labdát.

Vége a mérkőzésnek. A végeredmény Dorog - Budafok 1-2!