Asszisztensek: Kis Zoltán, Legeza László

Dorog:
Mursits, Takács, Forró, Berkó, Papp, Albert, Dlusztus (c), Nyíri, Földi, Délczeg, Paudits

Békéscsaba:
Rybánsky, Farkas, Nagy, Mészáros, Olasz, Szalai, Hursán, Babinyecz, Kovács, Bidzilya, Gréczi

Gól: Délczeg (36. perc); Paudits (38. perc); Mészáros (78. perc); Vígh (86. perc); Pantovic (91. perc)
Sárga: Nagy (54. perc - reklamálásért); Farkas (64. perc szabálytalanság)
Piros:

I. félidő

7. perc Szép dorogi akció futott a bal szélen, Papp középre ívelésére Földi érkezett, de Rybánsky jól mozdult ki és felszedte a labdát.

14. perc: Kovács lépett ki a védők közül, egy igazítás után lőtt, Mursits bravúrral ütötte ki a labdát.

21. perc: Már is cserélni kényszerült Schindler Szabolcs vezetőedző, Olasz helyett Tóth a pályán.

25. perc: Földi próbálkozott lövéssel a 16-osról, de a lövésébe beleléptek a vendég védők.

28. perc: Mészáros Márk próbálkozott lövéssel egy szögletet követően, de rosszul találta el, Mursits könnyedén hárított.

31. perc: Takács próbálkozott lövéssel jó 22 méterről, de a labda magasan a felső léc fölött hagyta el a játékteret.

36. perc: 1-0! Bal szélről végzett el bedobást a Dorog, Forró kapta a labdát, beívelésére Délczeg érkezett a legjobban és a hosszú sarokba fejelt.

38. perc: 2-0! Földi Botond iramodott meg a szélen, az alapvonalig vitte le a labdát, majd középre adott, Paudits pedig a hálóba lőtte a labdát.

45. perc: Albert ívelte középre a megítélt sarokrúgást, Földi Délczeghez passzolt, aki egyet tolt a labdán, majd lőtt, lövése alig kerülte el a kaput.

Vége az első félidőnek!

II. félidő

A félidőben cserélt a Békéscsaba, Kovács nem jött ki a második félidőre, helyette Pantovic a pályán.

50. perc: Pantovic szögletéből Hursán veszélyeztetett, fejese alig kerülte el a kaput.

51. perc: Szalai adott középre laposan, Nyíri Vince szerencsére gyorsan reagált és menteni tudott az érkező Pantovic elől.

54. perc: Albert ívelt be egy szabadrúgást, a hosszú oldalon Dlusztust találta meg a labdával aki középre fejelt, Berkó fejelt a kapura, de irányítani már nem tudta a labdát.

55. perc: Babinyecz próbálkozott lövéssel, Takács azonban útját állta a labdának.

57. perc: Pantovic ívelt középre szabadrúgásból, a labda végül csatárt, védőt elkerülve hagyta el a játékteret, veszélyes volt.

59. perc: Cserél Németh Szabolcs vezetőedző, a gólszerző Délczeg hagyta el a pályát és Mészáros Áron kap lehetőséget.

72. perc: Forró a bal oldalról adott középre, Albert Ádám kapta a labdát, aki egy igazítás után, lőtt de a labda a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

75. perc: Veszélyes bal oldali akciót vezetett a Békéscsaba, Gréczi iramodott meg a bal szélen, befelé húzott majd éles szögből lőtt, de Mursits hárítani tudott.

77. perc: Takács ugratta ki Albertet aki nagy sprintet vágott ki, de Rybánsky jól mozdult ki a kapujából és tisztázni tudott.

78. perc: 3-0! Papp végzett el szögletet a bal oldalról, a középre ívelés nagy kavarodás és egy Rybánsky védés után Mészáros elé került aki a hosszú sarokba lőtt.

81. perc: Mindkét szakvezető cserélt, dorogi oldalon Vígh váltja Pauditsot, csabai oldalon pedig Hursán hagyja el a pályát és Ilyés kap játéklehetőséget.

83. perc: Németh Szabocs újra cserél Girsik Áron jön be Papp helyett.

86. perc: 4-0! Földi Botond adott laposan középre, Vígh kiválóan érkezett és a kapuba lőtte a labdát.

89. perc: Játszik a csapat, Albert, Vígh majd Mészáros volt a labda útja, Mészáros lőtt is de a vendégek hálóőre bravúrral hárított.

91. perc: 4-1! Pantovic végezte el a megítélt büntetőt, elsőre Mursits védeni tudott, de a játékvezető megismételtette a 11-est, másodszorra Pantovic már nem hibázott.