Asszisztensek: Varga Gábor, Dr. Bede Tamás

Mursits(K), Forró, Beke, Kitl, Papp, Dlusztus(C), Lencsés, Nyíri, Barna, Lénárth, Paudits
Cserék: Borsos, Takács, Vígh, Németh, Földi, Délczeg, Csillag

Gyurján(K), Tóth, Nyári, Holdampf, Gaál, Jagodics(C), Németh Milán, Németh Márió, Predrag, Jancsó, Kiss
Cserék: Eszlátyi, Medgyes, Doktorics, Novák, Rózsa, Füleki, Tóth

Gól: Paudits (26. perc); Eszlátyi (41. perc)
Sárga: Lénárth (39. perc); Kitl (49. perc); Tóth (54. perc); Lencsés (63. perc)
Piros:

I. félidő

A vendég Haladás kezdi a találkozót. A Haladás fehérben, a Dorog piros mez, fekete nadrág.

1. perc: Egyből egy dorogi helyzet, Paudits ugratta ki Nyírit aki egy igazítás után lőtt is, de sajnos nem jól találta el mellé ment, nagy helyzet volt.

6. perc: Németh Milán iramodott meg a bal szélen, egy cselt követően Predrag Bosnjakhoz passzolt, aki középre is adott, de szerencsére a védők a helyükön voltak.

11. perc: tovább forrósodik az amúgy sem kifejezetten hűvös időben rendezett találkozó, Beke elleni szabálytalanság borzolta a kedélyeket.

14. perc: Barna próbálkozott jó 25 méterről, de a labda magasan a kapu fölött hagyta el a játékteret.

23. perc: Bosnjak húzta meg a bal oldalon, nagyon veszélyesen adott középre, de Forró szerencsére figyelt és szerelni lefülelte a labdát.

Egy kis ivószünet...

26. perc: Papp Máté harcolt nagyot a bal szélen, középre adott, a vendégek kapusa kimozdult a labdára és Paudits volt a legszemfülesebb és a kapuba lőtt. 1-0!

30. perc: Nyíri Vincze tört előre a jobb oldalon, középre is adott, de sajnos érkező nem volt.

31. perc: Nyíri Vince bicegett le a pályáról, helyette Földi Botond lép pályára. Jobbulást Vince!

34. perc: Tóth volt erőszakos a dorogi 16-oson belül, meg is tudta tartani a labdát, középre passzolt, de  Lénárth becsúszva menteni tudott, veszélyes volt.

35. perc: cserélnek a vendégek is, Jancsó helyett Eszlátyi a pályán.

36. perc: Forró ívelt középre, a labda veszélyesen csavarodott, de végül sajnos kicsit magasra sikerült, Paudits már nem érte el a két védő szorításában.

40. perc: Németh Márió ugrott ki a védők közül, kissé kisodródva de llőtt, a labda keresztben elgurult a kapu előtt.

41. perc: Kiegyenlített a Haladás. Egy előrevágott labdát Eszlátyi szerzett meg, két védő szorításában is átvette és kapuba lőtt. 1-1!

1 perc hosszabbítás

Vége az első játékrésznek, az állás 1-1!

II. félidő

A bíró sípjelére a Dorog kezdte el a második játékrészt. A gólszerző Paudits indította útjára a labdát.

48. perc: Papp jól indult meg a bal oldalon, Földihez passzolt aki szépen passzolt vissza Papphoz aki a kapuba lőtt, de a játékvezető les címén nem adta meg a gólt.

52. perc: Gaál Balint lőtt kapura 16 méterről, a labda alig kerülte el a dorogi kaput.

58. perc: Németh Márió eresztett meg egy nagy lövést jó 25-ről, de Mursits a helyén volt és védeni tudott.

65. perc: cserél a Haladás, Gál Bálint hagyja el a játékteret, Novák Csanád váltja.

68. perc: egymás után két szöglet, két dorogi helyzet. Papp ívelte be a labdát, egy védő beleért, a játékszer elgurult a kapu előtt, Dlusztus alig maradt le - újabb szöglet. Szintén Papp ívelte be a labdát, Dlusztus fejelt is de sajnos mellé.

70. perc: egy előreívelt labdára Mursits rosszul mozdult ki, Eszlátyi megszerezte, kissé kisodródva a kapufára lőtt, a visszapattanó labdát már magához ölelte Mursits.

72. perc: Utolsó cseréjét is kihasználta a Haladás, Tóth helyett Medgyes.

74. perc: Földi, Paudits majd Barna volt a labda útja, Barna Gergő igazított egyet a labdán majd lőtt, Gyurján nehézségekkel de hárított.

79. perc: Németh Szabolcs vezetőedző nem elégszik meg az egy ponttal, Forrót váltja Délczeg, tehát egy jóval támadóbb formációra állunk át.

87. perc: bal oldali beadást követően, Novák fejelt alig kapu mellé.

5 perc hosszabbítás

91. perc: Eszlátyi fejesét nagy bravúrral védte Mursits.

92. perc: Újabb csere, Csillag lép pályára Paudits helyett.

94. perc: egy előrevágott labdát Novák Csanád fejelt a kapu mellé.

Vége a mérkőzésnek, a végeredmény 1-1!