Aqvital Csákvár - Dorogi FC Végeredmény 1:1

Dorogi FC : Szemerédi - Fürjes, Berkó, Bora, Fekecs - Grabant B., Hartyán,  Mészáros, Medgyes, Bor -  Perovic

Cserék: Vajda, Sitku, Mészáros, Kovács, Vigh, Icsó, Grabant P.,

Aqvital Csákvár FC: Kovács - Pintér, Póti, Dulló, Baranyai - Mészáros, Bakos, Kocsis, Paudits, Horváth - Oldal

Cserék: Dániel, Nyilasi, Vallejos, Damásdi, Kiprich, Szalai, Péter

Vezetőedző: Toldi Gábor

elkezdődött a mérkőzés.

2. perc: Fekecs szabadrúgását Perovic a 16-oson lekezelte, lefordult a védőjéről, majd a bal alsó sarokba bombázott. 0:1 ! Vezetünk!

8.perc: Fekecs kapott sárga lapot.

13.perc: Pintér került a védelem mögé a bal oldalunkon, középre lőtt labdáját többen elvétették és Oldal a kapuba passzolt. 1:1

35.perc: 20 percnyi mezőnyjáték után Medgyes nagyszerű labdájával Grabant lépett ki ziccerben, a kapujából kimozduló kapus leszedte a lábáról a labdát.

40.perc: Perovic kapott sárga lapot.

Félidei eredmény: 1:1

kezdődik a második félidő

51.perc: Az ellebfélnél Mészáros kapott sárga lapot

58. perc: cserélünk
Perovic

Vigh

ellenfelünk is cserél:

Oldal
Vallejos

61. perc: villámgyors támadás végén Medgyes hozta nagy helyzetbe Bort, pontos lövését a hazai kapus hatalmas bravúrral védte.

67. perc: ismét cserélünk

Bor

Kővári

75.perc: cserél a hazai csapat:

Horváth

Damásdi

77.perben Kővári kapott sárga lapot

81.perc, Bakos kapott sárga lapot

86.perc: cserél a hazai csapat

Paudits
Kiprich

88.perc, Szemerédi kapott sárga lapot.

90.perc: kihasználjuk harmadik cserénket: